فهرست
تاج: می خواهیم برنامه یکساله ارائه دهیم/ کی روش پذیرفت فقط در روزهای فیفا تعطیلی داشته باشیم
تاج: می خواهیم برنامه یکساله ارائه دهیم/ کی روش پذیرفت فقط در روزهای فیفا تعطیلی داشته باشیم

تاج: می خواهیم برنامه یکساله ارائه دهیم/ کی روش پذیرفت فقط در روزهای فیفا تعطیلی داشته باشیم

آی اسپورت-مهدی تاج پس از پایان جلسه‌اش با کارلوس کی‌روش در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره این جلسه گفت: جلسه خوبی با کی‌روش داشتیم و تجربه دو سه سال اخیر با کی‌روش را طی کرده‌ایم و به این نتیجه رسیده‌ایم که بهترین قانون این است که به جز روزهای فیفا لیگ را تعطیل نکنیم این خواسته سازمان لیگ بود که کی‌روش هم این مسئله را پذیرفت و ما می‌توانیم باشگاه‌ها را توجیه کنیم که فقط لیگ در روزهای فیفا تعطیل است و غیر آن تعطیلی نداشته باشیم تا لیگ چند پاره نشود. کی‌روش هم محبت کرد و این مسئله را قبول کرد زیرا او می‌داند که سازمان لیگ و باشگاه‌ها به تیم ملی کمک کرده‌اند. 

تاج ادامه داد:  به این نتیجه رسیدیم که اولویت اول و چارچوب اصلی حمایت از بزرگسالان است و کی‌روش هم پذیرفت که لیگ نباید قطع شود و تصمیمات خوبی را گرفتیم. اینکه دو هفته قبل از جام ملت‌ها لیگ تعطیل شود و البته ما 10 روز بیشتر به ایشان فرصت دادیم و در عوض 10 روز هم بابت یک فیفادی از کی‌روش گرفتیم که این در واقع یک معامله برد برد بود، در آن روز فیفا ما لیگ را ادامه می‌دهیم و در عوض 10 روز زودتر بازیکنان را در اختیار کی‌روش قرار می‌دهیم. با آن فیفادی که گرفتیم دو تکه لیگ را به هم می‌چسبانیم و زمانی خوبی در اختیار داریم در واقع 35 روز لیگ تعطیل می‌شود و خود مسابقات جام ملت‌ها هم که داریم، در واقع لیگ حدود 50 روز تعطیل می‌شود که دقیقاً در میان فصل ما قرار دارد.  

تاج در مورد اعلام برنامه نیم‌فصل لیگ نیز گفت: ما می‌خواهیم برنامه یک‌ساله بدهیم، برنامه یک‌ساله ما آماده است و قرار شد یک فرد از طرف کی‌روش به همراه بهروان بیایند و فردا برنامه را یک‌بار دیگر مرور کنند و اگر ایرادی نداشته باشد آن را اعلام کنیم، امیدوارم بتوانیم برنامه یک‌ساله را بدهیم زیرا لیگ ما به استانداردهای بین‌المللی نزدیک شده است.  

     
آی اسپورت
2014-07-20 19:03:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر