فهرست
جشن پیش فصل اتلتیکو مادرید؛ هوای ویسنته کالدرون آفتابی است
جشن پیش فصل اتلتیکو مادرید؛ هوای ویسنته کالدرون آفتابی است

جشن پیش فصل اتلتیکو مادرید؛ هوای ویسنته کالدرون آفتابی است

آی اسپورت - اتلتیکو مادرید قهرمان اسپانیا این روزها در کمپ لوس انجلس سن رافائل مادرید مشغول آماده سازی خود برای فصل جدید است. تقریبا تمامی بازیکنان ارزشمند این تیم در این تمرینات حضور دارند و چولو سیمئونه از نحوه تمرینات رضایت کامل دارد.

شب گذشته همه اعضای تیم از جمله مدیران این باشگاه؛ اسکار خیل و انتونیو آلونسو به رستوران سگوویا رفتند تا یک جشن قهرمانی کوچک را برپا کنند. البته این یک رسم سالانه است که روخی بلانکوس ها در این مقطع به این رستوارن می روند و شام مخصوصو کوچینیو را صرف می کنند.

در هر صورت بخاطر قهرمانی اتلتیکو در لالیگا، شام سنتی امسال از شکوه خاصی برخوردار بود. انبوه هواداران این تیم جلوی درب رستوران تجمع کرده و مشغول عکس گرفتن با ستاره های محبوب خود بودند .

در انتهای شام، مراسم پرتاب بشقاب برگزار شد. گابی و گودین شروع کننده بودند و در نهایت از دو تازه وارد این تیم یعنی ماندزوکیچ و اوبلاک خواستند تا این کار را تکرار کنند.

همه این اتفاقات در حالی رخ می داد که سیمئونه در انتهای رستوران به شدت می خندید و از تمامی این لحظات با موبایلش فیلم می گرفت.

بله؛هوای این روزهای اتلتیکو به شدت آفتابی است و علی رغم از دست دادن سه مهره خوب بازهم می توان روی این تیم به عنوان یک مدعی جدی در لالیگا حساب باز کرد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-20 19:40:08
نظر دهید

۱ نظر
TT ARENA
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۱
مانژوکیچ از کاستا بهتره فقط باید یک جانشین خوب برای ویا پیدا کنن که گواردادو یا جکسون مارتینز گزینه های خوبین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر