فهرست
اخبار فوتبال ایران تحت تاثیر خداحافظی علی کریمی
اخبار فوتبال ایران تحت تاثیر خداحافظی علی کریمی

اخبار فوتبال ایران تحت تاثیر خداحافظی علی کریمی

آی‌اسپورت‌ ـ خداحافظی ناگهانی علی کریمی و پایان کار رسمی وی در فوتبال ایران همانطور که پیش‌بینی می‌ شد به سرعت فضای رسانه ای فوتبال ایران را تحت تاثیر خود قرار داد.
کریمی که بازیکن مهم و جذاب این سال های فوتبال ماست و به سادگی می‌ شود القابی مثل تکرارنشدنی را به او نسبت داد، شب گذشته روی موضوع خداحافظی به جمع بندی رسیده و امروز تصمیمش را نهایی کرد. این خبری بود که بازتاب عجیب و غریبی در فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی داشت و البته بیشتر نظرات اندوهبار هوادارانش را به خود جلب کرد.
کریمی بازیکنی جذاب و البته نظیر در فوتبال ایران است و طبیعا حجمی کم نظیر از علاقه را به دوش می‌کشد. او امروز بعد از اعلام خبر خداحافظی در هیچ گفت و گویی صحبت نکرده اما دوستان، نزدیکان و همراهان وی هر یک نظرات خود را در گوشه و کنار اعلام کرده اند. امروز از فرهاد مجیدی تا کریم انصاری‌فرد، از سپهر حیدری تا مهرداد پولادی از محمدرضا خلعتبری تا رضا حقیقی و محمد بنا همه و همه از خداحافظی علی کریمی ابراز تاسف کردند و اعلام کردند که کاش می‌ شد علی کماکان به فوتبالش ادامه دهد. این همان چیزی بود که البته انتظارش هم می‌ رفت، به هر حال طرف علی کریمی است نه یک بازیکن معمولی.
     
آی اسپورت
2014-07-20 19:59:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر