فهرست
اصغر شرفی: بعضی ها مثل علی کریمی نبودند و منفور شدند/ کریمی  بهترین تصمیم عمرش را گرفت
اصغر شرفی: بعضی ها مثل علی کریمی نبودند و منفور شدند/ کریمی بهترین تصمیم عمرش را گرفت

اصغر شرفی: بعضی ها مثل علی کریمی نبودند و منفور شدند/ کریمی بهترین تصمیم عمرش را گرفت

آی‌اسپورت‌ ـ اصغر شرفی مربی سابق تیم‌ملی‌ فوتبال ایران در  گفت‌وگو با آی‌اسپورت‌ اقدام علی کریمی برای خداحافظی از فوتبال را به موقع و هوشمندانه ارزیابی می‌ کند.
به گزارش آی‌اسپورت‌ این مربی باسابقه فوتبال ایران درباره کریمی می‌ گوید: همه ما علی کریمی را به خاطر فوتبالش دوست داریم و به نظر من تفاوت او با سایر بازیکن ها در تصمیمات متفاوتش بود. علی البته در زمین بازیکن متمایزی بود اما این محبوبیت فوق العاده و بازتابی که خداحافظی اش ایجاد کرده به خاطر سال های خوب او در بیرون از زمین فوتبال بوده است. کریمی آدمی است که در 5،4 سال گذشته حواسش به تحولات اجتماعی و نسلی که او را دوست داشتند بوده و پای آنها هم ایستاده به همین دلیل هم هست که آبی و قرمز اکثر او را دوست دارند.
شرفی نیز ادامه می‌ دهد: یک فوتبالیست باید خودش زمان خداحافظی اش را تشخیص بدهد و به نظر من کار امروز کریمی بهترین کاری بود که او می‌توانست در حق خودش انجام بدهد. او اجازه نداد که اسمش لگدمال بشود و باشگاه ها در فوتبال ایران اجازه بدهند که درباره اش بگویند او را  نمی‌ خواهیم. این هوشی است که متاسفانه خیلی از بازیکنان بزرگ فوتبال ما نداشته اند. آنها آنقدر در بازی کردن افراط کرده اند که صدا همه درآمد و باعث شد آنها به نحو بدی از فوتبال بیرون بروند به هر حال از نظر فنی بازیکنان شایسته ای بودند. از این دست رفتارها هنوز هم داریم و من بخصوص نگران یکی از مهمترین بازیکنان فوتبال ایران هستم کسی که باید قدر خود و موقعیتش را بداند.
شرفی در پایان حرف هایش می‌ گوید: خود من در زمانی از فوتبال خداحافظی کردم که آقای گل بودم. یک بازی دوستانه برای من گذاشتند و کیهان ورزشی کلی برایم مایه گذاشت و از من تعریف کرد. حسی که آن روز داشتم خیلی برایم خوشایند بود و به هیچ وجه از خداحافظی پشیمان نشدم حالا هم به نظر من رسانه ها دارند کاری می‌ کنند که علی کریمی از تصمیمی که گرفته راضی باشد ...
     
آی اسپورت
2014-07-20 20:23:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر