فهرست
سخنرانی احساسی کریک؛ ممنونم!
سخنرانی احساسی کریک؛ ممنونم!

سخنرانی احساسی کریک؛ ممنونم!

آی‌اسپورت- مایکل کریک هافبک ۳۶ ساله منچستریونایتد، پس از ۱۲ سال حضور در این باشگاه بازنشسته شد. کریک پس از پیروزی ۱-۰ تیمش در ورزشگاه اولدترافورد برابر واتفورد، سخنرانی کوتاهی برای تماشاگران حاضر در ورزشگاه داشت:

از قول بازیکنان، کادر باشگاه و مربی، باید بگویم مایلیم از شما بابت حمایت‌های‌تان سپاسگزاری کنیم. افت‌وخیزهای خودمان را داشتیم ولی کار به پایان رسید. از قول خودم باید بگویم که از حمایت‌های‌تان در طول سالیان ممنونم؛ خاطرات شیرین زیادی برایم رقم خوردند. منچستریونایتد بزرگ‌ترین باشگاه جهان است و من از حمایت‌های‌تان طی دوازده سال گذاشته ممنونم. کمی بیش از دوازده سال فوتبال بازی کردم. می‌خواهم تشکر بزرگی از خانواده و دوستانم کنم. فداکاری‌های بسیاری برای رسیدن به جایگاه یک فوتبالیست برایم انجام شد. قدردان تمامی کارهایی که برایم انجام دادید هستم؛ ممنونم.

در نهایت، هفته خیلی سختی برای تمامی اعضای باشگاه بود. سر الکس (فرگوسن) بخشی از این خانواده است و هفته سختی را پشت سر گذاشت. تنها می‌خواهم بگویم که او یقینا قدردان تمامی حمایت‌های‌تان خواهد بود. تمامی فکر و ذکر و دعاهای‌مان متوجه اوست و برایش ریکاوری سریعی را آرزومندیم. می‌خواهیم به زودی دوباره او را ببینیم که در آن بالا بالاها نشسته است.

بهترین عمل‌کرد خود را نداشتم اما این گویای این است که وقت موعود فرا رسیده. می‌خواهم از سرمربی بابت این فرصت باورنکردنی سپاسگزاری کنم؛ من مشتاق یادگیری و کار کردن نزدیک او هستم. مطمئن هستم که چیزهایی را به من خواهد آموخت و در آینده‌ای نزدیک، موفقیت‌هایی خواهیم داشت، از این بابت مطمئنم. هفته آینده تمامی تلاش‌مان را برای برگرداندن جام حذفی به اینجا به کار خواهیم گرفت.

 

طرفداری

۲    
آی اسپورت
2018-05-13 23:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر