فهرست
منچستریونایتد به دنبال خریدهای بیشتر در بازار نقل و انتقالات
منچستریونایتد به دنبال خریدهای بیشتر در بازار نقل و انتقالات

منچستریونایتد به دنبال خریدهای بیشتر در بازار نقل و انتقالات

آی اسپورت- اد وودوارد، مدیر اجرایی منچستریونایتد، اعلام کرد که این باشگاه همچنان در بازار نقل و انتقالات حضور خواهد داشت و خریدهای بیشتری انجام می دهند.

شیاطین سرخ در این تابستان لوک شاو و آندر اره را به خدمت گرفته اما با توجه به بازیکنانی که از این تیم جدا شده اند، فن خال هنوز به گزینه های بیشتری برای تقویت تیمش نیاز دارد.

وودوارد به ام یو تی وی گفت:\"ما در طی هفته های گذشته به دنبال جذب اهداف فن خال بوده ایم و به کار خود ادامه خواهیم داد. ما همچنان باشگاه بزرگی هستیم و بسیاری از ستارگان دنیای فوتبال در پی بازی کردن برای یونایتد هستند، در این موضوع شکی وجود ندارد. من امیدوارم که هواداران بتوانند با کادری جدید موفقیت تیم را ببینند و از نتایج تیم راضی باشند. ما بر روی این تیم سرمایه گذاری خواهیم کرد و بودجه محدودی وجود ندارد. ما از نظر مالی بسیار قدرتمند هستیم و می توانیم هر بازیکنی را که می خواهیم به خدمت بگیریم. لوییس از همه کارها خبر دارد و از شرایط تیم نیز مطلع است.\"

فکر می کنم بازیکنان جدید را جذب خواهیم کرد. سرمربی تصمیم نهایی را خواهد گرفت، بازیکنانی نیز از تیم جدا شده اند و ممکن است  بازیکنان دیگری نیز تیم را ترک کنند.\"

ما باشگاهی هستیم که باید در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشیم. این چیزی است که هواداران ما می خواهند، این خواسته بازیکنان ما نیز هست و کل باشگاه برای رسیدن به این لیگ تلاش خواهند کرد. ما برای کسب قهرمانی اینجا هستیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-21 10:11:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر