فهرست
لحظه به لحظه با روز آخر نقل و انتقالات
لحظه به لحظه با روز آخر نقل و انتقالات

لحظه به لحظه با روز آخر نقل و انتقالات

آی اسپورت- امشب ساعت 12 فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران در مورد بازیکنان داخلی به پایان خواهد رسید و تیم های ایرانی فهرست بازیکنان ایرانی خود را برای آغاز لیگ تکمیل خواهند کرد.
به گزارش آی اسپورت، امروز ممکن است دو سه خبر مهم رخ بدهد. از انتقال احتمالی کریم انصاری فر (که گفته می شود با تیمی در روسیه به توافق رسیده)، از لیست درآمدن یک یا دو بازیکن استقلال و جابه جایی آنها با دو مهره جدید، انتقال ادینیو مهاجم برزیلی سابق مس (البته ادینیو خارجی است و فعلا وقت دارد)، تعیین تکلیف محرم نویدکیا کاپیتان ناراضی سپاهان و به پایان رسیدن شایعات مربوط به جواد نکونام و مهرداد پولادی و البته سیدجلال حسینی که ظاهرا با تیم قطری قراردادش را بسته و رسمی کرده است.
امروز آخرین فرصت برای برخی بازیکنان نامدار بیرون مانده از لیگ است. بازیکنانی مثل میثم بائو، فرزاد آشوبی، فرزاد حاتمی، بهمن کامل، محمد صلصالی، سپهر حیدری و... که سال گذشته در لیگ برتر مشتریان دست به نقدی داشتند. 
علی کریمی هم می توانست امروز به یک چهره خبرساز باشد که پس از عدم توافق با راه آهن از فوتبال خداحافظی کرد...
امروز پرتب و تاب ترین روز نقل و انتقالات و پرخبرترین آن است. با ما همراه باشید و در همین لیگ اخبار لحظه به لحظه نقل و انتقالات را مشاهده کنید. ما دقیقه به دقیقه خبرها را برایتان آپدیت می کنیم.

*  آندو امروز در هیات فوتبال ثبت می کند 

جانشین سیدجلال از کاستاریکا می آید؟!

*  همه عوامل سپاهان قراردادشان را ثبت کرده اند/ محرم نیست!

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-21 13:10:03
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۵۶
انصاریفرد ،آندو و نویدکیا تمدید میکنن ، نکونام و ادینهو میرن تراکتور ، مهرداد پولادی شاید لژیونر بشه
jamal
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۵۹
مرسی ، کارتون خیلی عالیه.....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر