فهرست

ماتا: منچستریونایتد می تواند با هدایت فن خال به جام برسد

آی اسپورت- خوان ماتا، ستاره اسپانیایی منچستریونایتد، معتقد است که این تیم می تواند با هدایت لوئی فن خال، در این فصل به چند جام دست پیدا کند.

مربی باتجربه هلندی به طور رسمی از چهارشنبه گذشته کارش را با شیاطین سرخ آغاز کرد و ماتا معتقد است که این آغاز یک دوران موفقیت آمیز دیگر در الدترافورد است.

او به ام یو تی وی گفت:\" این آغاز یک دوره جدید در باشگاه است؛ با یک مربی جدید و بازیکنانی که به تیم اضافه خواهند شد. من واقعا از سبک کاری مربی جدید راضی هستم و امیدوارم که در پایان فصل بتوانیم به جام دست پیدا کنیم؛ اتفاقی که برای او و ما فوق العاده خواهد بود.\"

بازیکنان منچستریونایتد در حال حاضر در تور آمریکا به سر می برند و قرار است در این تور با تیم های لس آنجلس گلکسی، رم، اینتر و رئال روبرو شوند اما ماتا تنها روی آماده سازی تیمش تمرکز دارد.

\" مهمترین مسئله این است که آماده شویم؛ قدم به قدم و مهم است که کسی مصدوم نشود. برای ما مهم است که از نظر فکری و ذهنی برای یک فصل طولانی آماده شویم. ما می خواهیم بهتر شویم و از سرمربی چیزهای جدید یاد بگیریم و در طول فصل بهترین بازی مان را به نمایش بگذاریم. مهمترین هدف این است که مانند یک تیم بازی کنیم و برای رسیدن به جام های مختلف تلاش کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-21 11:12:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر