فهرست
انجام شد؛ توافق 88 میلیون یورو رئال و موناکو برای انتقال جیمز رودریگس
انجام شد؛ توافق 88 میلیون یورو رئال و موناکو برای انتقال جیمز رودریگس

انجام شد؛ توافق 88 میلیون یورو رئال و موناکو برای انتقال جیمز رودریگس

آی اسپورت- به گزارش بخش اسپانیایی سایت گل، باشگاه های رئال مادرید و موناکو برای انتقال جیمز رودریگس، ستاره تیم ملی کلمبیا به توافق رسیدند.

جیمز رودریگس با این انتقال به سومین بازیکن گران قیمت تاریخ فوتبال تبدیل خواهد شد؛ 88 میلیون یورو دقیقا مبلغی است که بارسا برای خرید لوئیس سوارس به لیورپول پرداخت.

مذاکرات دو باشگاه از چند روز قبل آغاز شد و سرانجام صبح امروز با توافق دو باشگاه و همچنین توافق شخصی رودریگس با رئال، نهایی شد. به این ترتیب، این ستاره کلمبیایی، بعد از تونی کروس، دومین خرید تابستانی رئال خواهد بود.
جیمز رودریگس در حالی از موناکو به رئال پیوست که تنها یک سال قبل از پورتو راهی لیگ 1 شده بود. حضور او در سانتیاگو برنابئو به معنای پایان دوران کوتاه حضور ایسکو در رئال بود. گفته می شود لیورپول به دنبال به خدمت گرفتن این ستاره جوان اسپانیایی است.

علاوه بر این، رئالی ها همچنان به دنبال به خدمت گرفتن رادامل فالکائو، دیگر ستاره کلمبیایی موناکو هستند. در حال حاضر رئالی ها برای به خدمت گرفتن این بازیکن در انتظار نظر تیم پزشکی شان در مورد بهبودی کامل این مهاجم گلزن، بعد از جراحی لیگامنت است.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-21 13:42:29
نظر دهید
۲ نظر
HERESH MAHABAD
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۸
کثیف ترین تیم دنیا ریال مادرید که فقط بلده از تیمای دیگه بدزده و خودش هیچوقت هیچ پخی نبوده
***
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۰۹
حداقل بر اساس قانون بازیکن جذب میکنن. یه سقف بودجه دروغی بدون ضمانت اجرایی ندارند!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر