فهرست
فرپلی مالی مانع از انتقال دی ماریا به پاری سن ژرمن
فرپلی مالی مانع از انتقال دی ماریا به پاری سن ژرمن

فرپلی مالی مانع از انتقال دی ماریا به پاری سن ژرمن

آی اسپورت- به گزارش نشریه فرانسوی لو پاریزین، مشکل باشگاه پاری سن ژرمن در رعایت قانون فرپلی مالی، مانع از توافق این باشگاه رئالی ها برای انتقال 60 میلیون یورویی آنخل دی ماریا شده است.

پاریسی ها سخت به دنبال به خدمت گرفتن ستاره آرژانتینی رئال هستند اما از آنجا که یوفا به شدت بر پایبندی به قانون فرپلی مالی تاکید کرد، تاکنون نتوانسته اند با رئالی ها به توافق برسند.

نشریه فرانسوی ادعا کرده که در آخرین دیدار بین ناصر الخلیفه و فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه قطری پیشنهاد داده که آنها در این تابستان دی ماریا را به خدمت بگیرند اما در تابستان سال آینده، کل ملغ 60 میلیون یورو را بپردازند.

اما رئالی ها که اکنون جیمز رودریگس را از موناکو به خدمت گرفته اند و باید 88 میلیون یورو برای او پرداخت کنند، اصرار دارند که پول فروش دی ماریا را در همین تابستان دریافت کنند.

در صورتی که رئال با پیشنهادی پاری سن ژرمن موافقت نکند، آنها مجبور از بین ستاره هایی مانند وراتی، لاوتزی، کاوانی، پاستوره یا مارکینیوس، یکی دو بازیکن را بفروشند تا قانون فرپلی مالی را نقض نکنند. در این بین، منچستریونایتد قصد دارد برای خرید کاوانی پیشنهادی 63 میلیون یورویی ارائه بدهد؛ اتفاقی که می تواند مدیران باشگاه پاریسی را بر سر دو راهی قرار بدهد.

     
آی اسپورت
2014-07-21 13:04:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر