فهرست
ماهینی:دلم برای دریبل های کریمی تنگ می شود/مطمئن باشید امسال شرایط بهتری خواهم داشت/70 درصد قرارداد فصل قبلم را نگرفته ام/قسمت بود که جلال ،محمدرضا و مهرداد بروند
ماهینی:دلم برای دریبل های کریمی تنگ می شود/مطمئن باشید امسال شرایط بهتری خواهم داشت/70 درصد قرارداد فصل قبلم را نگرفته ام/قسمت بود که جلال ،محمدرضا و مهرداد بروند

ماهینی:دلم برای دریبل های کریمی تنگ می شود/مطمئن باشید امسال شرایط بهتری خواهم داشت/70 درصد قرارداد فصل قبلم را نگرفته ام/قسمت بود که جلال ،محمدرضا و مهرداد بروند

آی اسپورت – حسین ماهینی یکی از خوب های پرسپولیس در اردوی ترکیه بود و حالا دایی امیدوار است که مدافع راست ملی پوشش با شرایط ایده آل فصل را آغاز خواهد کرد.ماهینی که در سه نیمه بازی در اردوی ترکیه دو پاس گل داد و یک پنالتی گرفت  بدنسازی خوب با تیم ملی را باعث این آمادگی می داند.
گفت و گوی مدافع ملی پوش پرسپولیس با آی اسپورت را می خوانید:
 
آمادگی ات در اردوی ترکیه جالب بود.چه عاملی باعث شده بود عملکرد خوبی در بازی های  تدارکاتی داشته باشی؟
ما با تیم ملی بدنسازی خیلی خوبی  انجام داده بودیم و بعد از آن حدود 10 روز استراحت کردیم که واقعا به این استراحت نیاز داشتیم.بعد از آنکه به تمرینات پرسپولیس برگشتیم یک بدنسازی مختصر انجام دادیم .خدا را شکر شرایط بدنی ام نسبت به پارسال خیلی بهتر است  و مطمئن باشید این فصل بهتر از فصل گذشتته کار خواهم کرد.
می توانیم انتظار داشته باشیم در فاز حمله بیشتر شرکت کنی؟
هر کاری علی آقا بخواهد همان کار را انجم می دهم.در اردوی ترکیه در حمله شرکت می کردم  و در لیگ هم می توانم همین عملکرد را داشته باشم.
شما یک سال تمام در اردو،مسابقه و تمرین بودید.فکر نمی کنی با 10 روز استراحت خطر مصدومیت تهدید می کند؟
یک سال نه ،چهار سال است ما این شرایط را داریم.واقعا شرایط سختی است  ما می شود درستش کرد.
به تیم امسال پرسپولیس چقدر امیدواری؟
خدا را شکر اوضاع خوب است .فقط چند تا از بازیکنان مان را از دست دادیم اما در عوض چند  بازیکن جوان خوب گرفته ایم و تیم مان زیاد تغییر نکرده.خودمان دوست داشتیم محمدرضا ،جلال و مهرداد هم بمانند اما قسمت بود که بروند و امیدوارم هر جا هستند موفق باشند.با این حال کلا تیم خوبی داریم و تغییرات زیادی نداشتیم.
حتما از رفتن خلعتببری  که با هم خیلی صمیمی بودید ناراحتی؟
بله محمدرضا دوست صمیمی من بود  و دوست داشتم در جمع ما باشد اما نشد.برای او آرزوی موفقیت می کنم و دلم هم برایش تنگ شده است.
 سیدجلال هم رکن اصلی خط دفاع پرسپولیس بود.فکر می کنی می شود برای او جانشینی پیدا کرد؟
جلال بازیکن بزرگی است  و در تیم ما یک وزنه بود .او در دو فصل گذشته  یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود و نقشش در  تیم مشهود بود اما قسمت بود که برود.
راستی اختلاف حسابت با باشگاه پرسپولیس حل شد؟
مشکل آن  100 میلیون تومانی که برای زلزله زده های بوشهر واریز شده بود  و به حساب من نوشته بودند،حل شد اما من 70 درصد پول فصل قبلم را نگرفته ام.
این شرایط فقط برای تو وجود دارد؟
نه چند نفری این مشکل را دارند و منتظریم تا مشکلات مان را حل کنند.
تو در خصوص  خداحافظی علی کریمی هم در شبکه های اجتماعی چیزی نوشته بودی.نظرت درباره این اتفاق چیست؟
علی کریمی نیاز به تعریف من و امثال من ندارد چون کل دنیا او را می شناسند.کریمی بازیکن بسیار بزرگی بود و من همیشه دوستش داشتم .خدا به من لطف کرد که در پرسپولیس و تیم ملی همبازی او بودم .الان هم برایش در زندگی آرزوی موفقیت می کنم اما دلم برای حرکات و دریبل هایش تنگ می شود.
راستی در کری خوانی با آرژانتینی های اردوی پرسپولیس در ترکیه هم که برنده شدی.
بله آنجا من  و اقای فروزانی و علی آقا و کامران صمدی عکاس مان آلمانی بودیم و کفشگری و خانزاده آرژانتینی .بعد از بازی وسط راهرو آمده بودیم و فریاد می زدیم .آنها هم آنقدر وضع شان خراب بود که دل مان نیامد برایشان کری بخوانیم.
     
آی اسپورت
2014-07-21 13:55:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر