فهرست
یعقوب کریمی میانه میدان  را متراکم تر کرد/ جنگ شدید در خط هافبک استقلال
یعقوب کریمی میانه میدان را متراکم تر کرد/ جنگ شدید در خط هافبک استقلال

یعقوب کریمی میانه میدان را متراکم تر کرد/ جنگ شدید در خط هافبک استقلال

آی‌اسپورت‌ ـ استراتژی جدید امیر قلعه‌نویی در این فصل نقل و انتقالات جذب هافبک بود. او به واسطه های خود ماموریت داده بود تا می‌ توانند دنبال هافبک باشند و واسطه ها هم در این زمینه مضایقه نکردند.
 قلعه‌نویی در حال حاضر این هافبک ها را در اختیار دارد؛ امید ابراهیمی، آندو تیموریان، احمد جمشیدیان، مهدی کریمیان، پژمان نوری، محمدرضا خرسندنیا، سجاد شهباززاده (او در اردوی ترکیه هافبک بازی کرده است)، خسرو حیدری ( یا میلاد فخرالدینی) محمد خلیلی، جاسم کرار و حالا یعقوب کریمی. از آنجایی که استقلال قصد دارد با یک مهاجم نوک و 5 هافبک بازی کند با توجه به تعدد نیروها احتمالا به همه بازی برسد اما در عین حال کار برای ستاره ها دشوار است چرا که این رقابت سخت ممکن است آثار سویی هم داشته باشد.
با این حال با توجه به موفقیت استقلال در فصل نقل و انتقالات فعلا بهتر است نسبت به سیاست امیر قلعه‌نویی خوشبین باشید. قلعه‌نویی عقیده دارد با آغاز مصدومیت ها و بالاتر رفتن سختی مسابقات این تعداد هافبک به کمک او خواهند آمد.
  ۲  
آی اسپورت
2014-07-21 15:01:01
نظر دهید

۲ نظر
مجید
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۷
بشرطی که این هافبکها در صورت تمرین دادن صحیح به هاژمونی لازم هم برسند با تکرار بچه ها بروید بجنگید وگل بزنید یا یادتان باشد کجا بازی میکنید وپیراهن چه تیمی تن شماست استقلال تیم نخواهد شد امیر قلعه نوعی وقتی برای اول بار به استقلال برای مربیگری امد چند ماهی نظاره گر تیم کرستف دام بود او فوتبال قدرتی را از دام اموخت وبسیار بکارش امد و در زمان خودش این تاکتیک نوین بود واگر در لیگ موفق شدبخاطر اموخته های مدرن بوداما با گذشت زمان او در همان حال باقی ماند چیزی به دانسته های خود اضافه نکرد با گسترش تکنولوژیی ارتباطات دیگر مربیان از او جلو زدنند و تیم امیر دیگر زیبا بازی نمیکرد اگر او دیگر حال و حوصله قدیم را برای یادگیری وسفر به اروپا ندارد از کمک مربی و تمرین دهندهای بزرگ اسپاانیا یا المانی کمک بگیرد اصلا اشکالی نداره اگر ادمی موفقیت هایش را با دیگران تقسیم کند
بارانداز
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۸
جای ادینهو خالیه.باید میگرفتیمش.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر