فهرست
دست خالی فولاد در فصل نقل و انتقالات؛ رحمان نیامد با ارشاد ادامه بده!
دست خالی فولاد در فصل نقل و انتقالات؛ رحمان نیامد با ارشاد ادامه بده!

دست خالی فولاد در فصل نقل و انتقالات؛ رحمان نیامد با ارشاد ادامه بده!

آی‌اسپورت‌ ـ با انتشار رسمی لیست باشگاه سپاهان مشخص شد که زردهای اصفهانی حاضر نیستند رحمان احمدی دروازه‌بان‌ ملی‌پوش خود را به تیم دیگری بدهند. رحمان که بازی نکردنش در تیم‌ملی‌ را تا حد زیادی به زلاتکو کرانچار نسبت می‌ دهد، فعلا مجبور است در جمع سپاهانی ها باقی ماند اگرچه به نظر می‌رسید فولاد بتواند با چانه زنی مدیران رده بالاترش رحمان را به خدمت بگیرد.
با ادامه کار رحمان احمدی در سپاهان تیم اول شهر اصفهان دوباره شاهد جنگ رحمان و شهاب گردان خواهد بود، دو دروازه‌بانی که فصل پیش با هم رقابت مسالمت آمیزی داشتند و کارشان هرگز به جنگ و دعوا نکشید. نکته جالب این است که فولاد هم با ارشاد یوسفی دروازه‌بان‌ باسابقه اش تمدید کرده و ظاهرا او و سلیمی حراست از دروازه تیم دراگان اسکوچیچ را برعهده خواهند داشت. دو گلری که قطعا جزو بهترین های ایران نیستند، اما شاید بتوانند نمایش خوبی در دروازه مدافع عنوان قهرمانی داشته باشند.
هواداران فولاد می‌ توانند در این زمینه با ما همفکری کنند آیا کار قرمزها با ارشاد یوسفی سامان می‌ شود.
  ۴  
آی اسپورت
2014-07-21 15:06:17
نظر دهید
۴ نظر
majed kh
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۰
در نیم فصل اول سال قبل عملکرد ضعیف این دو دروازبان بود که مدیران فولاد رو مجبور کرد سوشا رو در نیم فصل دوم جذب کنندو دیدیم که فولاد بس از ان روند صعودی خود را طی کرد و در اخر هم با درخشش سوشا در بازیهای حساس باعث شد که فولاد قهرمان لیک بشه، بنظرم اعتماد به این دو دروازبان برای تیمی که عنوان قهرمان را یدک میکشه کاملا اشتباهه و فولاد حتما باید تحت هر شرایطی یک دروازبان سطح بالا را به خدمت بکیره حالا رحمان احمدی نشد لااقل یک دروازبان خارجی خوب هم میتونن بکیرن
Green prince
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۳
نه بابا فولاد باید یه فکری به حال دروازش بکنه
آوودوکیچ چی شد راستی.؟؟؟
حداقل بیرانوند رو میگرفت
حالا یکی از خارج بیارن حداقل ببینیم چی میشه
محمد-م
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۵
نه کار با این دو تا به سامان نمیرسه اما ما به باشگاهمون و مدیراش اعتماد کامل داریم و میدونیم برای باشگاه و تیم بد نمیخوان و برنامه ریزی دارن. هر تصمیمی اونا بگیرن ما حمایتشون میکنیم. پول مفت هم به هیچ بازیکنی نمیدیم.
Mohammad Mayah
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۰
به نظرم ارشاد از ذوران اوجش ذور شده.کاش یه دروازبان خوب میگرفتیم.اما بازم ایرادی نداره ایشالله ارشاد و سلیمی مردونه تو دروازه جلو مهاجما حریفا می ایستن :-)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر