فهرست
گزینه جانشینی سیدجلال از پرسپولیس دور شد/ میشل حاضر به بازی در ایران نیست
گزینه جانشینی سیدجلال از پرسپولیس دور شد/ میشل حاضر به بازی در ایران نیست

گزینه جانشینی سیدجلال از پرسپولیس دور شد/ میشل حاضر به بازی در ایران نیست

 آی اسپورت- ماجرای پرپیچ و خم جلال حسینی و باشگاه پرسپولیس بالاخره با جدایی این بازیکن و حضور او در لیگ قطر به پایان رسید تا قرمزها در آخرین ساعات فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب یک جایگزین برای او باشند.

رسانه های مختلف از «خارجی» بودن جانشین سیدجلا حرف زده اند و حتی نام «میشل اومونا کورالس» مدافع ملی پوش کاستاریکا به عنوان مهره مدنظر پرسپولیس مطرح شده است.

این بازیکن 32 ساله، در هر سه مسابقه مرحله گروهی جام جهانی 2006 برای کاستاریکا به میدان رفت و در جام جهانی 2014 نیز یکی از مهره های کلیدی این تیم بود. مدافع یک متر و هشتاد سانتی متری کاستاریکایی ها، پنالتی پیروزی بخش تیمش در دیدار با یونان را به یکی از بهترین خاطره های ورزشی تاریخ این کشور تبدیل کرد اما در دیدار با هلند پنالتی اش را به دستان تیم کرول کوبید. خط دفاعی کاستاریکا در تمام 5 مسابقه اش در جام جهانی تنها 1 گل دریافت کرد تا اومونا و همبازی هایش مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار بگیرند.

نام این مدافع راست پا در شرایطی برای حضور در پرسپولیس مطرح می شود که بعید به نظر می رسد او حاضر به بازی در لیگ ایران باشد. چرا که پیش از این باشگاه فولاد به شدت پیگیر وضعیت او بود اما نتوانست این بازیکن را برای حضور در لیگ برتر ایران مجاب کند. با توجه به پاسخ منفی اومونا به قهرمان لیگ سیزدهم، قاعدتا او پاسخ مثبتی برای پیشنهاد سرخپوشان کنار نخواهد گذاشت و اگر این بازیکن تنها گزینه جانشینی حسینی در این باشگاه باشد، آن ها باید فصل را با نورمحمدی و بنگر آغاز کنند. 

     
آی اسپورت
2014-07-21 15:58:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر