فهرست
بیانیه باشگاه پرسپولیس ؛ آقای علی کریمی افتخار ماست !
بیانیه باشگاه پرسپولیس ؛ آقای علی کریمی افتخار ماست !

بیانیه باشگاه پرسپولیس ؛ آقای علی کریمی افتخار ماست !

آی اسپورت - ئباشگاه پرسپولیس که با یک روز تاخیر نامه خداحافظی علی کریمی را در سایت رسمی اش منتشر کرد امروز طی بیانیه ای آماگی خود را برای برپایی برنامه ای در خور نام این بازیکن جهت برگزاری بازی خداحافظی اعلام کرد هر چند حالا همه می دانند کریمی هیچ علاقه ای به برگزاری این مسابقه ندارد و بیاینه باشگاه پرسولیس را می توان یک تعارف به حساب آورد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در متن این بیانیه چنین آمده است:
بسمه تعالی
شخصیت انسان ها در طول عمرشان بدست خودشان ساخته شده و زیربنای همه ارکان آن، رفتارها و برخوردها در اماکن عمومی و اجتماعی بوده و آنجا است که در دو جهت تسخیر قلبها و دلهای شیفتگان و یا زدوده شده از گوشه ذهن افراد جامعه قرار می گیرد. در صحنه ورزش نیز به عینه می‌بینیم صرفا خوب گلزنی و پاس دادن و دریبل کردن ملاک نبوده و چه بسا افراد بیشماری در اوج ورزش بوده و امروزه نامی از آنها نمانده و به حیطه فراموشی سپرده شده‌اند و در مقابل افرادی که ورزشکار متبحری نبوده اما نامشان بلندآوازه گردیده و جاودان مانده‌اند و چه نیکوست که بدانیم زیر بنای این جاودانگی واژه‌ای جز اخلاق نیست.
و افرادی نیز هستند که در هر دو مسیر جاودانه‌اند و از جمله می‌توان به آقای علی کریمی نام پر آوازه و همیشه تاثیرگذار و اخلاق مدار جامعه فوتبال ایران و پرسپولیس که فوتبال در کنار اخلاقش، همیشه مثال زدنی خواهد بود و شاید به جرأت بتوان گفت تکرار نشدنی خواهد ماند. نام برد و او بنا به هر دلیلی تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفت و قطعا قداست او برای هم ارگانها و افراد حفظ خواهد ماند و او که بارها به عنوان ورزشکار حماسه ها آفریده، غرور ملی ایجاد کرده و جامعه ایرانی را سربلند و سرافراز نموده و آنگاه در مقابل ارزش های انسانی سر تعظیم فرود آورده و خود را مدیون به جامعه می شناسد و بارها بعد از دیدارهای ملی و خلق موفقیت از زبانش شنیده ایم خود را سرباز وطن می شناسد و یا در دیدارهای باشگاهی خود را یک پرسپولیسی اصیل دانسته و بارها و بارها با پیراهن سرخ و آتشین پرسپولیس آتش بپا کرده است و به گزاف نگفته باشیم دنیا فوتبال مملکت ما را با او نیز می‌شناسند.
لذا بر خود فرض می دانیم ضمن گرامیداشت همه افتخارات کسب شده توسط آقای علی کریمی در صحنه های ملی و باشگاه پرسپولیس در تدارک این باشیم تا با یکی از بهترین برنامه‌های مطلوب و در خور نام او از افتخار آفرینی‌هایش و در کنار اخلاق نکویش، گرامی بداریم خاطرات همیشه ماندگار در قلب ها و دلهای طرفداران عزیز و گرانقدر را. والسلام.
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-21 16:00:22
نظر دهید
۳ نظر
مفسر شوت
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۲
"الکی میگه!"
HERESH MAHABAD
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۵
گ.. خوردن بی شرفا . من یکی تا وقتی علی لابی تو پرسپولیس باشه از این تیم متنفرم و هیچ حسی دیگه بهش ندارم . کریمی یه طرف کل پرسپولیس و تاریخش یه طرف
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۷
واقعا شرم آوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر