فهرست
سوژه روز: پایان مثلث سرخ‌ها
سوژه روز: پایان مثلث سرخ‌ها

سوژه روز: پایان مثلث سرخ‌ها

آی‌اسپورت- محسن مسلمان در هفته‌های گذشته آنقدر با افت فاحش فنی مواجه شده و حاشیه داشته که هیچ کس برانکو را بابت خط زدن نام این بازیکن از لیست تیمش سرزنش نکند. فصل پیش هم مسلمان دراین سراشیبی قرار گرفت اما برانکو در آن مقطع با آوردن سروش رفیعی به تیمش با یک تیر دو نشان زد. از یک طرف خط هافبک تیمش را تقویت کرد و از طرفی هم یک شوک مثبت به مسلمان داد تا متوجه آمدن یک رقیب جدی بشود. شوکی که خیلی مثبت واقع شد و مسلمان نیم فصل دوم فصل پیش بهترین بازی‌های عمر فوتبالی‌اش را در پرسپولیس ارائه داد.
 
در فصل جاری سایه‌ای از هافبک خلاق و خوش فکر سرخپوشان را در زمین دیده‌ایم. او در هر 4 بازی پرسپولیس در مرحله یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان اسیا به خاطر بازی بد زود تعویض شد و در نهایت هم برانکو تصمیم گرفت او را از لیست بازی با نفت خارج کند تا بلکه او به خودش بیاید.

ترک اردوی تیم به همراه 3 بازیکن دیگر دو شب قبل از بازی با الاهلی، انتشار تصاویری از قلیان کشیدن این بازیکن در صفحات اجتماعی، اعتراض به تصمیم سرمربی بعد از تعویض در بازی برگشت با الهلال و در نهایت مشاجره لفظی با هوادار خانم در فرودگاه مسقط بخشی از حواشی بود که مسلمان در یک ماه اخیر در اطراف خود داشت. حالا برانکو می‌خواهد او را قبل از دربی تنبیه کند. او در بازی فردا بشار رسن را جای مسلمان به میدان خواهد فرستاد و اگر او بتواند خواسته‌های مرد کروات را برآورده سازد آن وقت مسلمان دربی را هم از دست خواهد داد.

مسلمان نشان داده هر وقت انگیزه داشته جز بهترین‌های تیمش بوده و باید دید شوک دوباره برانکو به او این بار هم جواب خواهد داد یا خیر.شماره 77 پرسپولیس فراموش نکند که توسط همین برانکو فوتبالش احیا شد و اگر قدر جایگاه خود را نداند به سرنوشت خیلی از بازیکنان جدا شده از پرسپولیس مواجه خواهد شد.
 
نکته جالب توجه اینکه مثلث مسلمان، احمدزاده و طارمی با خط خوردن شماره 77 سرخپوشان از لیست این تیم به طور کل از هم پاشید و هر سه بازیکن بازی فردای تیمشان با نفت را از خانه تماشا خواهند کرد.
 

خبر ورزشی

۴۶ ۶  
آی اسپورت
2017-10-20 16:58:00
نظر دهید

۶ نظر
بابک پرسپولیسی
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۸
شک ندارم بشار رسن و نعمتی و منشا از این سه نفر ضعیفتر نخواهند بود
اگر به جای مدیران همیشه تکذیب کننده!!! و لاپوشانی کننده!! و دزد و بی کفایت پرسپولیس و استقلال در این سال ها مدیرانی چون دادکان و عابدینی با درایت و قاطعیت بالا سر این دو تیم بودند امثال طارمی ها قائدی ها مسلمان ها جباری ها و رحمتی ها تا این حد گردن کلفت نمیشدند
خوزه
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
کلاهبردار و قلیونی و ولگرد
کیوان
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۴
محسن همین الانش هم بهترین پاسور لیگه و از پارسال هم بهتر کار کرده برانکو بهش استراحت داده فقط همین چون فشردگی بازیهای پرسپولیس و تیم ملی زیاده مجبور هر هفته به چند بازیکن استراحت بده طارمی ۳ ماه دیگه باقدرت برمیگرده اینقدر کارشناسی آبدوخیاری نکنید
۶
موراتا
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۵
حیف از سروش که رفت تا این بچه پررو واسه خودش جولان بده
خوزه
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۴
بشار دست کمی از مسلمان نداره.درضمن تو پرسپولیس سیستم طوریه که متکی به یک بازیکن نیست
۶
خاطره الهلال
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۶
قیافه ها رو نگا ،برا همینم بود عمر خری بین به شکل خر دیدشون 5 تا بخوردشون دهد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر