فهرست
رسول پناه وسایلش را جمع کرد و رفت
رسول پناه وسایلش را جمع کرد و رفت

رسول پناه وسایلش را جمع کرد و رفت

آی اسپورت - عمر مدیریت مهدی رسول‌پناه هم مانند ایرج عرب و محمد حسن انصاریفرد در پرسپولیس به یک ‌سال نکشید و هفت ماه پس از انتصاب، رسول پناه هم رفت تا جایش را به یک سرپرست یا مدیرعامل دیگر بدهد. باشگاهی که قهرمان چهار دوره لیگ برتر و یک دوره جام حذفی و دو سوپرجام شده و دو بار هم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شده است در ۱۰ سال گذشته ۱۲ مدیر را به خود دیده است. شاید اگر سرمربی مثل برانکو در پرسپولیس حضور نداشت نیمی از این موفقیت ها هم بدست نمی آمد اما حالا هم برانکو رفته و هم رسول پناه.

سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس پس از اینکه هفته گذشته چند فایل صوتی و تصویری از وی در شبکه های اجتماعی منتشر شد و حاشیه های زیادی را به وجود آورد، با انتشار متنی از سمت سرپرستی باشگاه پرسپولیس کناره گیری کرد اما تا امروز به صورت زیر پوستی امورات باشگاه را بعد از استعفا مدیریت می کرد.

دیروز بعد از رسانه ای شدن این موضوع در باشگاه پرسپولیس و مذاکره با بشار رسن که ظاهرا آخرین ماموریتش در باشگاه به عنوان سرپرست بود، او وسایلش را در دفتر جمع کرد و پس از خداحافظی با کارمندان باشگاه دفتر مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس را ترک کرد و پس از خروج از باشگاه بودن گفت و گو با رسانه ها با یک پژو 405 نقره ای، محل باشگاه را ترک کرد. گفته می شود فردا جلسه ای در وزارت ورزش و جوانان و دفتر مسعود سلطانی فر با حضور اعضای هیات مدیره این باشگاه برگزار خواهد شد تا سرپرست این باشگاه معرفی شود. البته رسول پناه هنوز رییس هیات مدیره و عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس است و از این سمتها هنوز استعفا نداده و در جلسات آتی حاضر خواهد شد.

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-10-28 00:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹، ۰۹:۳۷
یک عده از نویسندگان مثلا روشنفکر این سایت هم هنوز سنگش را به سینه میزنند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر