فهرست
پایان پرده پوشی در پرسپولیس؛ سیدجلال رفت تمام
پایان پرده پوشی در پرسپولیس؛ سیدجلال رفت تمام

پایان پرده پوشی در پرسپولیس؛ سیدجلال رفت تمام

آی اسپورت ـ علی دایی سرمربی پرسپولیس که صبح امروز در تمرین قرمزها حضور پیدا نکرد، تاکید کرده از بین 4 مدافع خارجی که فیلمشان را تماشا کرده روی یک نفر به جمع بندی رسیده و این بازیکن به زودی به جمع قرمزها ملحق خواهد شد.

چیزی که گفته شده این است که بازیکن یاد شده میشل اومانا مدافع کاستاریکایی است اما با توجه به پاسخ منفی این بازیکن به باشگاه فولاد به نظر نمی‌رسد که قصد حضور در ایران را داشته باشد. این گمانه با توجه به پیشنهاد باشگاه فولهام به این مدافع کاستاریکایی تقویت می‌ شود.
در عین حال این خبر نشان می‌ دهد پرسپولیس با جدایی سیدجلال حسینی مدافع خود کاملا کنار آمده است. حسینی که در روزهای گذشته سعی کرده باشگاه پرسپولیس را مسبب جدایی خود بداند، با تیم الاهلی قطر به توافق رسیده و طبیعتا برای ادامه فوتبال به این کشور خواهد رفت و البته به درآمدیی به مراتب بیشتر از دوران حضور در باشگاه پرسپولیس خواهد رسید.

اینطور که به نظر می‌ رسد علی دایی هم چندان راغب به حضور سیدجلال حسینی نبوده است، چرا که حسینی دیروز در گفت‌وگویی اعلام کرده بود بارها و بارها از طریق محسن بنگر می‌ خواست با دایی صحبت کند اما موفق به انجام این کار نشده است. با پایان فصل نقل و انتقالات سیدجلال هم به راحتی می‌ تواند به قطر نقل مکان کند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-21 16:02:36
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۳
این هم دروغ دیگری از سید جلال! داره هر کاری میکنه تا بگه منو نخواستند! برو داداش دیگه حنات رنگی نداره! بازیکن بی هویتی که تو 7 -8 سال 7-8 تیم عوض کرده رو همه شناختند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر