فهرست
باشگاه استقلال :هزینه اردوی ما 150 میلیون تومان بود / مجانی مجانی محانی !
باشگاه استقلال :هزینه اردوی ما 150 میلیون تومان بود / مجانی مجانی محانی !

باشگاه استقلال :هزینه اردوی ما 150 میلیون تومان بود / مجانی مجانی محانی !

Hd hs\\,vj -

در راستای تاکید وزیر ورزش و جوانان در شفاف سازی هزینه های باشگاههای کشور ، باشگاه استقلال میزان هزینه های برگزاری اردوی تیم در کشور ترکیه را حدود 45000 دلار از محل اسپانسرینگ ( بخش خصوصی ) اعلام نمود .

تیم فوتبال استقلال بنا به برنامه ریزی و درخواست کادر فنی برای آماده سازی هرچه بهتر خود برای رقابت های لیگ برتر از تاریخ 17 تیرماه لغایت 27 تیرماه 1393 اردویی به مدت 11 روز درمنطقه مسلمان نشین پندیک واقع در 20 کیلومتری استانبول ترکیه برگزار نمود .

تعداد اعضای تیم شامل کادر فنی ، بازیکن ، تدارکات ، پزشکی ، رسانه و همراه مجموعا 40 نفر بوده است .

کلیه هزینه ها شامل اسکان در هتل 5ستاره ، تغذیه ، دو بازی تدارکاتی، کمپ بسیار مناسب مجهز به زمین چمن ، سالن بدنسازی ، استخر، سونا و کلیه امکانات تمرینی و همچنین حمل و نقل بوده و مجموعا حدود 45000دلار جهت اردوی 11روزه به تعداد 40 نفر با بهترین امکانات رفاهی وتمرینی هزینه شده است .

گفتنی است هزینه های پروازی رفت و برگشت این اردو رایگان بوده و بلیط های هر 40 مسافر توسط شرکت هوایی اطلس جت بعنوان اسپانسر این اردو صادر شده است .

دلایل مهم انتخاب ترکیه بعنوان محل برگزاری اردو ، هوای مناسب در این فصل از سال ، دوری بازیکنان از حاشیه های جانبی ، تمرکز و آمادگی فنی و نظارت بیشتر کادرفنی روی بازیکنان ، کیفیت مناسب رفاهی و تمرینی در سطح استانداردهای اروپایی شامل هتل و مجموعه ورزشی ، تغذیه مناسب و شرعی و شباهت طبخ آن به غذاهای ایرانی ، برگزاری دو دیدار تدارکاتی با دوتیم مطرح ترکیه ( نماینده ترکیه در جام یوفا2014 ) و الجزایر( قهرمان لیگ الجزایر) ، عدم نیاز به صدور ویزا و تخفیف در هزینه های اقامتی و تامین هزینه های بلیط هواپیما توسط اسپانسر می باشد .

بدیهی است برگزاری اردویی در این سطح کیفی ، کمی و هزینه ای در داخل کشور امکان پذیر نمی باشد وبا توجه به سیاست های مجلس شورای اسلامی و وزارت ورزش و جوانان در ممنوعیت ارتزاق باشگاههای ورزشی از بودجه دولتی و شفاف سازی هزینه ها ، باشگاه برای برگزاری این اردو و کلیه هزینه های خود از هیچگونه اعتبار و بودجه ریالی و دلاری دولتی استفاده نکرده و تمامی هزینه های این اردو به شرح فوق الذکر از طرف اسپانسر پرداخت شده است.

باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال خود را موظف می داند با پیروی از نص صریح قانون ، از هرگونه هزینه از محل بیت المال جلوگیری کرده و با انتشار هزینه ها و شفاف سازی آن گام بلندی در سالم سازی فضای فوتبال بردارد .

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-21 16:14:07
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۵
خوش به حالشون که اردو خارج کشورشون مجانی میشه، ملی پوشاشون با 500 میلیون تمدید میکنن، گلر گسترش فولاد رو بدون مذاکره یهویی جذب میکنن، داورا هم که همینجوری اتفاقی به نفعشون سوت میزنن
mehdi
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۷
دروغه دروغهدروغه دروغه دروغهدروغه دروغه دروغ هدروغه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر