فهرست
وریا غفوری: به سپاهان آمدم تا پیشرفت کنم/ هنوز به آمادگی صد در صد نرسیده ام
وریا غفوری: به سپاهان آمدم تا پیشرفت کنم/ هنوز به آمادگی صد در صد نرسیده ام

وریا غفوری: به سپاهان آمدم تا پیشرفت کنم/ هنوز به آمادگی صد در صد نرسیده ام

آی اسپورت- وریا غفوری دفاع راست فصل گذشته ی تیم نفت تهران پس از مدت ها جار و جنجال بالاخره توانست به تیم سپاهان بپوندد. غفوری درباره شرایط سپاهان می گوید: خوشبختانه اردویی که در ترکیه برپا کردیم خیلی خوب بود و بازیکنان از لحاظ بدنی به آمادگی خوبی دست یافتند و قبل از آن هم تمریناتی را در اصفهان داشتیم و تیم تقریباً شرایط بدنی خوبی دارد. 
وی افزود: سه بازی تدارکاتی با تیم‌هایی از روسیه، رومانی و ارمنستان داشتیم که حاصل آن دو پیروزی و یک تساوی بود و در کل عملکرد خوبی را در دیدارهای تدارکاتی داشتیم و امیدوارم بتوانیم این شرایط خوب را در لیگ برتر حفظ کنیم تا سپاهان به جایگاه اصلی خود برسد. 
غفوری با اشاره به اینکه تیم سپاهان هنوز به صددرصد آمادگی نرسیده است، گفت: شرایط خوبی را در تیم سپاهان دارم و تمرینات خوبی را دراین تیم انجام داده‌ام اما هنوز به آمادگی کامل و مد نظر خودم نرسیده‌ام وامیدوارم تا آغاز رقابت‌ها بتوانم به مرزآمادگی برسم. 
بازیکن تیم سپاهان اصفهان ادامه داد: امسال ملاکم برای انتخاب تیم این بود که در تیمی بازی کنم که بتواند به پیشرفت فوتبالم کمک کند و احساس کردم سپاهان می‌تواند این محیط را برای من فراهم کند و به این خاطر این تیم را انتخاب کردم و از انتخابم راضی‌ام. 
غفوری اظهارکرد: در نفت تهران دو فصل خوب را سپری کردم و به سپاهان آمده ام تا بتوانم بهتر از نفت بازی کنم و این امید را دارم که از آنجا عملکرد بهتری را ارائه دهم و برای سپاهان مفید ظاهر شوم، نمی‌خواهم درحد فصل گذشته باشم و دوست دارم بهتر شوم. 
وی عنوان کرد: سپاهان امسال بازیکنان خوبی را جذب کرده است و انشاالله که بتوانیم با هماهنگی بین بازیکنان جدید و بازیکنان فصل گذشته سپاهان یک تیم خوب را راهی مسابقات کنیم و نتایج خوبی بگیریم. 
بازیکن تیم سپاهان در خصوص مدعیان لیگ امسال خاطرنشان کرد: سپاهان، استقلال و پرسپولیس هر سال جزء شانس‌های قهرمانی هستند و نفت تهران و فولاد هم می‌توانند امسال عضو مدعیان باشند، حتی ذوب آهن هم تیم خوبی امسال دارد اما حالا نمی‌شود در این باره پیش‌بینی کرد. 

     
آی اسپورت
2014-07-21 16:16:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر