فهرست
صادقی: 15 سال است در استقلال هستم/ سال سختی را در پیش داریم!
صادقی: 15 سال است در استقلال هستم/ سال سختی را در پیش داریم!

صادقی: 15 سال است در استقلال هستم/ سال سختی را در پیش داریم!

آی اسپورت- امیرحسین صادقی پس از ثبت قراردادش با استقلال در جمع خبرنگاران گفت: قرارداد دو ساله با استقلال ثبت کردم البته قرارداد من با این باشگاه قلبی است و فکر می‌کنم در مجموع 15 سال است در این تیم هستم و امیدوارم فصل خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: 40 درصد تیم ما جوان و بلکه نوجوان شده و فکر می‌کنم سال سختی برای ما و استقلال خواهد بود اما امیدوارم هواداران در کنار ما باشند و اگر اتفاقی هم رخ داد پشت ما را خالی نکنند.

صادقی درباره مبلغ قراردادش اظهار داشت: قراردادم با استقلال یک میلیارد تومان است که البته دو بند هم در آن وجود دارد که درباره طلب‌های گذشته من و ملی‌پوش بودنم است و همه چیز قراردادم شفاف ثبت شده است. سال گذشته من از استقلال 350 میلیون پول گرفتم وامسال باید به استقلال و افشارزاده و همچنین قلعه‌نویی کمک می‌کردم.

وی افزود: به هر حال استقلال و پرسپولیس همین هستند چون تیم‌های دولتی هستند نمی‌توان انتظار زیادی داشت. و امیدوارم شرایطی مهیا شود که مردم با فوتبال آشتی کنند و درخواستی از مسئولان فدراسیون آزادی دارم و آن این است که مبلغی که برای بازی درخواست کرده‌اند کم کنند چرا که با این شرایط مردم سخت‌تر به استادیوم می‌آیند. من رختکن استادیوم آزادی را دیده‌ام و در برزیل هم رختکن‌های استادیوم‌ها را دیدم.

صادقی خاطرنشان کرد: در برزیل تمام رختکن‌ها سونا، جکوزی و استخر آب سر کوچک داشت اما سال اول در استادیوم آزادی در رختکن حوله و دمپایی وجود داشت که حالا آن هم نیست!

وی در پایان درباره اینکه چه کسی کاپیتان استقلال در فصل جدید خواهد بود،‌ گفت:‌در روز جشن پیراهن مشخص خواهد شد که چه کسی کاپیتان استقلال خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-07-21 16:22:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر