فهرست
خلعتبری: شانس اول قهرمانی هستیم/ هر بازیکنی آرزو دارد برای سپاهان بازی کند/ دو سوم پول عجمان را سپاهان داد
خلعتبری: شانس اول قهرمانی هستیم/ هر بازیکنی آرزو دارد برای سپاهان بازی کند/ دو سوم پول عجمان را سپاهان داد

خلعتبری: شانس اول قهرمانی هستیم/ هر بازیکنی آرزو دارد برای سپاهان بازی کند/ دو سوم پول عجمان را سپاهان داد

آی اسپورت - مهاجم تازه وارد تیم فوتبال سپاهان همواره علاقه زیادی به این باشگاه داشته است. خلعت بهترین فصل دوران فوتبالش را در سپاهان پشت سر گذاشته و حالا امیدوار است در بازگشت به این تیم پرستاره از روزهای نه چندان موفق حضور در پرسپولیس فاصله بگیرد. گفتگوی تازه او در مورد سپاهان را به نقل از نسیم بخوانید: 


- سپاهان را در اردوی ترکیه همراهی نکردی. دراین شرایط وضعیت بدنی و تمریناتت چطور است؟

چون قراردادم با سپاهان دیر امضا شد نتوانستم به اردوی ترکیه بروم و در این مدت به صورت اختصاصی تمرین کردم. الان هم از نظر آمادگی در شرایط خوبی هستم و فکر می‌کنم بتوانم تا شروع لیگ به آمادگی ایده‌آل برسم.

- بعد از مدت‌ها دوری، بازگشت به سپاهان چطور است؟

من در سپاهان روزهای خوبی داشتم و از اینکه دوباره می‌توانم برای این تیم بازی کنم خوشحال هستم. سپاهان باشگاه بزرگی است و چیزی کمتر از استقلال و پرسپولیس ندارد. هر بازیکنی آرزویش این است که در تیمی مثل سپاهان بازی کند و من هم امیدوارم سال خوبی در این تیم داشته باشم.

- سال گذشته در دیدار برگشت سپاهان و پرسپولیس با شجاع خلیل‌زاده درگیر شدی و بعد از بازی مصاحبه کردی. الان مشکلی با او نداری؟

این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و نباید آنها را زیاد جدی گرفت. من الان بازیکن سپاهان هستم و با تمام همبازیانم رفاقت می‌کنم و مشکلی با کسی ندارم.

- درست است که خودت بخشی از پول رضایت نامه‌ات را به عجمان دادی؟

بله مجبور بودم این کار را انجام بکنم. برای بازی کردن چاره دیگری نداشتم. تنها راه گرفتن رضایت‌نامه از عجمان، پرداخت پول بود. البته دو سوم مبلغ درخواستی آنها به اضافه جریمه دیرکرد پرداخت اقساط را باشگاه سپاهان داد و خودم یک سوم مبلغ را پرداخت کردم.

- دلیل جدایی‌ات از پرسپولیس چه بود؟

همه دلیلش را می‌دانند. باشگاه پرسپولیس نمی‌توانست هزینه رضایت‌نامه من را پرداخت کند و من هم نمی‌توانستم کل پول را خودم بدهم. به همین دلیل از پرسپولیس جدا شدم.

- عملکرد سپاهان در فصل نقل و انتقالات را چطور ارزیابی می‌کنی؟

سپاهان بازیکنان خوبی را در اختیار گرفته و اسکلت فصل پیش را هم حفظ کرده است. کرانچار هم که به خوبی تیم را می‌شناسد و به نظر من امسال شانس اول قهرمانی هستیم؛ هر چند هفته اول قرعه سختی داریم و باید با پیکان بازی کنیم. از بازی اول باید به دنبال جمع کردن امتیازات باشیم تا سپاهان دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگردد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-21 16:36:55
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۳
امیدوارم درسپاهان موفق باشی.اگه نیم فصل قبل پرسپولیس نمی رفتی حتما جام جهانی میرفتی
ssss
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۰
این لنگیها هر جا میرن میگن آرزوی هر بازیکنی بازی در این تیم است.خداییش کاری ندارم خلعتبزی در حد تیم لنگ نبود باید خدار و شکر کنند رفت
mehdi
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۳۰
چه طور شده سپاهانی که بودجه اون از پرسپولیس کمتره میتونه ولی پرسپولیس نمیتونه دروغه دروغه دروغه دروغه دروغه دروغه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر