فهرست
سئوال روز : سپاهان هافبک دفاعی  نمی‌ خواهد؟
سئوال روز : سپاهان هافبک دفاعی نمی‌ خواهد؟

سئوال روز : سپاهان هافبک دفاعی نمی‌ خواهد؟

آی‌اسپورت‌ ـ باشگاه سپاهان نقل و انتقالات خود را بدون جذب حتی یک هافبک دفاعی به پایان رساند. این بدان معناست که زلاتکو کرانچار قصد دارد از عبدالله کرمی در این پست استفاده کند بازیکنی که در اصل مدافع وسط است.  زردپوشان اصفهانی در فصل نقل و انتقالات امید ابراهیمی و اروین بولکو، دو هافبک دفاعی خود را از دست دادند و در عوض فقط عبدالله کرمی ۳۱ ساله که البته هنوز مشخص نیست پست اصلی‌اش دفاع است یا هافبک دفاعی را جذب کردند.

معمولاً بازی یک هافبک دفاعی که نقشی کلیدی در تیم دارد به چشم نمی‌آید اما وقتی یک تیم در این پست با مشکل رو به رو باشد به وضوح این خلا حس خواهد شد. پرسپولیس دو فصل پیش مثال خوبی است؛ آنها که در نیم فصل اول بدون رضا حقیقی نتایج فاجعه باری کسب کردند در نیم فصل دوم بعد از جذب رضا حقیقی از فجرسپاسی بسیار بهتر نتیجه گرفتند که بدون شک این خرید در بازی‌های خوب آنها بی تاثیر نبود. حالا شاید همان اتفاقی که برای پرسپولیس کهکشانی دو فصل پیش رخ داد برای سپاهانی که این همه برای لیگ چهاردهم خرج کرده است هم بیفتد. 
البته شاید مانند زمانی که امید ابراهیمی گمنام جای شاهین خیری را در سپاهان گرفت در این فصل هم سپاهان یک پدیده مانند ۴ فصل پیش رو کند و مشکل این پست را حل کن

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-21 16:39:02
نظر دهید

۱ نظر
کوروش فدایی
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۰
کذانچار گفته بود رحمان احمدی و یعقوب را خارج کنند و هافبک دفاعی خارجی بگیرند.اما مدیران سپاهان عمدا جلوی رفتن احمدی به فولاد را گرفتند و باعث این مشکل شدند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر