فهرست
آشفتگی رحیمی از وضعیت پرسپولیس: ببینید چه باشگاهی را تحویل گرفته ام!
آشفتگی رحیمی از وضعیت پرسپولیس: ببینید چه باشگاهی را تحویل گرفته ام!

آشفتگی رحیمی از وضعیت پرسپولیس: ببینید چه باشگاهی را تحویل گرفته ام!

آی اسپورت- پس از آنکه کشتی گیران پرسپولیس حکم توقیف اموال باشگاه را گرفتند، محمدرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه حسابی از این وضعیت اظهار آشفتگی ناراحتی کرد. رحیمی در گفتگو با فارس در این باره گفته است: نباید این اتفاق می‌افتاد چرا که پرسپولیس پرافتخارترین تیم ایران است و توقع نداشتیم که این اتفاق را در باشگاه پرسپولیس شاهد باشیم اما مشکل خاصی نیست و حل می‌شود. 
هر روز از این اتفاقات در باشگاه پرسپولیس می‌افتد و یک روز پلیس و روز دیگر طلبکار و وکیل در باشگاه پرسپولیس حضور دارد و شما ببینید که ما با چه شرایطی مشغول کار کردن هستیم. فکر می‌کنید با این شرایط می‌توان پرسپولیس را رو به جلو برد؟!
جالب این است که حتی در مورد بدهی های باشگاه پرسپولیس به کشتی گیران از محمد رویانیان سوال کردیم، اما مدیرعامل سابق پرسپولیس نیز از این بدهی‌ها ابراز بی اطلاعی کرد. خودتان شرایط را ببینید و ارزیابی کنید که ما چه باشگاهی را تحویل گرفته‌ایم. 

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-21 17:05:39
نظر دهید

۴ نظر
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۰
زااااااااارت پر افتخار
عباس
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۹
زر نزن بابا مردک خسیس انگار براش نا مه ی فدایت شوم نوشته بودیم که بیاد تو تیممون با این مدیریتت داری تیممون رو به باد فنا میدی الکی نبود که ما همش میگفتیم دکتر دادکان رو بیارن خاک بر سر اون خادم و گودرزی و روحانی و نماینده های مجلس خاک بر سر همتون
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۴
فکر کرده همه جا سپاهانه که پول مفت میلیاردی در اختیارش بذارن و بگن برو خرج کن فقط
ما هم از وضعیت مدیریت شما راضی نیستیم
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۱
بیچاره پرسپولیس یا رحیمی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر