فهرست
پراندلی : من از ایتالیا فرار نکردم / کنته در تیم ملی کار دشواری خواهد داشت
پراندلی : من از ایتالیا فرار نکردم / کنته در تیم ملی کار دشواری خواهد داشت

پراندلی : من از ایتالیا فرار نکردم / کنته در تیم ملی کار دشواری خواهد داشت

 آی اسپورت - چزاره پراندلی سرمربی مستعفی تیم ملی ایتالیا پس از اتمام مسابقات جام جهانی با عقد قراردادی دو ساله مربیگری گالاتاسرای را بر عهده گرفت.

او امروز در مصاحبه با کوریره دلاسرا گفت : \" در این چند روز اخیر روی عملکردم در جام جهانی به خوبی تعمق کردم . به هر حال فوتبال حرفه ای همین است و بالا پایین دارد.

حملات و انتقادات به من بی رحمانه بود. با این وجود مجبور نیستم تا احساسی همچون یک قربانی داشته باشم.اگر بخواهم به استرس موجود در جام جهانی نمره ای بین 1 تا 10 بدهم؛ نمره من بالاتر از 10 خواهد بود.میزان استرس در رقابت ها وحشتناک بود. \"

وی ادامه داد : \"من قبلا در زندگی شخصی و حرفه ای خودم نشان داده ام که اهل فرار کردن نیستم. زمانی که پارمالات ورشکسته شد من مربی پارما بودم. اما ماندم و این تیم را در سری آ پنجم کردم.

در فیورنتینا هم همین اتفاق افتاد. با وجود اینکه دست تنها بودم اما پس از جریانات کالچیوپولی این تیم را دوم کردم.دو بار در آستانه پیوستن به یووه بودم اما افتخار می کنم که در فیورنتینا باقی ماندم \"

در انتها او در مورد آینده تیم ملی ایتالیا گفت : \" ایتالیا الان وضعیت خوبی ندارد اما بزودی این مرحله را پشت سر می گذارد. بازیکنان به خودشان می آیند و اوضاع بهتر خواهد شد.

با این وجود، دوران من در تیم ملی تمام شده بود. شنیده ام کنته مربی بعدی خواهد بود. او یک بار گفته بود که باختن مثل مردن می ماند. حال او در تیم ملی معنای واقعی استرس را خواهد فهمید.

مربیگری تیم ملی با مربیگری یووه تفاوت دارد. در تیم ملی شما اصلا فرصت اشتباه کردن ندارید. زمان کافی هم در اختیار شما نیست. در هر صورت برای هر کسی که مربی تیم ملی شود آرزوی موفقیت می کنم \"

     
آی اسپورت
2014-07-21 17:12:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر