فهرست
جلسات در کرمان ادامه دارد؛ وینکو به رفسنجان برمی کزدد؟
جلسات در کرمان ادامه دارد؛ وینکو به رفسنجان برمی کزدد؟

جلسات در کرمان ادامه دارد؛ وینکو به رفسنجان برمی کزدد؟

آی اسپورت- هرچند وینگو بگوویچ مربی که پیش از این قرار بود در این فصل هدایت تیم مس را برعهده داشته باشد، از روز چهارشنبه هفته قبل در کرمان است اما شاید شرایطی پیش بیاید که وینگو قبل از تجربه سرمربی گری مس از نشستن برروی نیمکت این تیم دور شود.

قرار بود بگوویچ در تمرینات روز پنجشنبه مس شرکت کند اما این تمرینات برگزار نشد. همچنین بگوویچ در جلسه معارفه نژادزمانی نیز شرکت نداشت تا شایعاتی که پس از انتخاب مدیر عامل جدید مس طرح شده بود و حکایت از این داشت که مدیر جدید مسی ها به کار با بگوویچ علاقه ای ندارد قوت بخشیده شود. بهرشکل این حق طبیعی هر مدیری است که خود سرمربی دلخواه تیمش را انتخاب کند چراکه در نهایت او باید جوابگوی نتایج تیم باشد و بر همین اساس بود که نژادزمانی نیز ترجیح داد قبل از تنفیذ کار بگوویچ در رابطه با او بررسی های بیشتری انجام دهد. از زمان حضور بگوویچ در کرمان نیز نقدهای جدی در رابطه با موفقیت تیم مس با او نیز وجود داشت و برخی با صعود مس به لیگ برتر با هدایت این مربی، با توجه به سابقه او تردید داشتند. بهرشکل نژادزمانی نیز پس از انتصابش به مدیریت باشگاه هیچگاه حمایت همه جانبه ای از او نکرد و در رابطه با او صراحتا اعلام کرده بود ما نیاز به بررسی بیشتر دارد. بهرشکل طبیعی بود که جلسات بگوویچ و نژادزمانی برگزار شود و در حالی که تمرین روز یکشنبه مس با این مربی نیز برگزار نشد، به صورت جسته و گریخته شنیده می شود که به احتمال زیاد خروجی جلسات برگزار شده در باشگاه مس این خواهد شد که وینگو سرمربی مس نخواهد بود و به احتمال زیاد اکبر میثاقیان بازهم گزینه اول مسی ها برای هدایت تیم خود خواهند بود و مدیر جدید مسی ها کار با او را ترجیح می دهد. البته ظاهرا لوکا هم در بین گزینه های مس قرار داشته است که ظاهرا جمع بندی بر این بوده است که تیم های لوکا بازی روی زمین را باید اجرا کنند که زمین های لیگ دسته یک شرایط مساعد را برای موفقیت تیم بوناچیچ ندارند از این رو شانس میثاقیان بیشتر از اوست. اما بهرشکل فعلا و تا امروز که هیچ خبر رسمی در این باره مخابره نشده است و همچنان وینگو بگوویچ سرمربی مس است تا در رابطه با او خبری رسمی مخابره شود. اکبر میثاقیان نیز هرچند در گفتگو با دوستانش صحبت با مس را تائید کرده است اما هیچ صحبتی مبنی بر توافق صدرصدی به میان نیاورده است.

همچنین شاید با توجه به قرارداد بگوویچ با مس از او در زمینه استعدادیابی استفاده شود و یا اینکه بگوویچ مجددا به رفسنجان برگردد  و هدایت مس رفسنجان را برعهده بگیرد. شاید هم مجموع اتفاقات در نهایت دست به دست هم دهد و بگوویچ همچنان سرمربی مس باقی بماند! بهرشکل باید دید ظرف دو سه روز آتی تصمیم نهایی در رابطه با او به چه شکل در خواهد آمد.

     
آی اسپورت
2014-07-21 17:21:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر