فهرست
اعتراف پژمان؛ روحیه؟ اصلا تیمی وجود ندارد!
اعتراف پژمان؛ روحیه؟ اصلا تیمی وجود ندارد!

اعتراف پژمان؛ روحیه؟ اصلا تیمی وجود ندارد!

آی اسپورت – استقلالی‌ها پیش‌بینی نمی‌کردند که سازمان لیگ نتیجه بازی سوپرجام را 3-0 به سود پرسپولیس اعلام کند. این اتفاق والبته مشکلات مالی و مدیریتی باعث عصبانیت بازیکنان این تیم شده است. صحبت‌های پژمان منتظری را در باره وضعیت این روزهای استقلال در گفتگو با فارس بخوانید:

  • قبل از آن‌که به اردو بیایم نگران بودم و وقتی به اینجا آمدم نگرانی‌هایم دوچندان شد. دوچندان که چه عرض کنم وقتی اوضاع و احوال تیم را می‌بینم همه چیز صد برابر شده است. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که استقلال به اینجا رسیده است. چیزهایی که در این چند وقت دیدم در عمرم ندیده بودم و فکر نمی‌کنم دوباره آنها را تماشا کنم. این نه‌تنها برای ما بلکه برای هواداران استقلال هم قابل درک نیست.
  • چرا باید سوپرجام 3-0 اعلام شود؟ مگر ما مُرده‌ایم؟ مثل مرد به زمین می‌رفتیم و بازی می‌کردیم، چه بلایی بر سر استقلال آورده‌اند نمی‌دانم. به ما گفتند اصلاً قرار نیست سوپرجام کنسل شود و قرار است در یک تاریخ دیگر برگزار شود. ما اینجا شبانه ۵-۴ ساعت هم نمی‌خوابیم از بس که فکر و خیال می‌کنیم. این بازیکنان فردا باید پاسخگوی مردم باشند و فکر می‌کنم درنهایت همه اتفاقاتی که رخ می‌دهد باعث می‌شود هوادار و تیم استقلال ضربه بخورد.
  • من این حرف‌ها را می‌زنم و می‌دانم به زودی صدتا دشمن پیدا می‌کنم ولی اگر بخواهم رک و مستقیم به شما حرف بزنم، باید بگویم اصلاً تیمی وجود ندارد که بخواهد روحیه داشته باشد. تیمی که فصل گذشته کار را به آن شکل خوب تمام کرد، ببینید به کجا رسیده است.
  • کاش استقلال محروم بود. حداقل تکلیف‌مان مشخص می‌شد. حداقل آقایان سراغ بازیکنان خودمان می‌رفتند. نمی‌دانم قضیه چرا اینقدر پیچیده شده است. تیم ما شده پچ‌پچ و خاله‌زنک‌بازی! هر کسی در یک گوشه پچ‌پچ می‌کند و حرف می‌زند. درنهایت هم دودش به چشم مردم می‌رود.
  • آقای افتخاری به دلیل درگذشت پدرش به تهران برگشت، اما اینجا دو بازیکن نشسته‌اند و منتظرند تا قراردادشان تمدید شود، چه کسی باید به اینها صحبت کند؟ من فقط این را بگویم مقصر این‌گونه اتفاقات یکی، دو نفر نیستند و چند نفر هستند که الان کنار کشیده و برای اینکه اتفاقی برای فردایشان نیفتد و موقعیت‌شان در خطر نباشد حرفی نمی‌زنند. به شخصه دست و پایم در حال لرزیدن است که چه اتفاقی برای این تیم می‌افتد. من یک سؤال از شما دارم. آیا مشکل استقلال الان آلمان رفتن است؟ یا در اردو بودن و سوپرجام؟ آیا این تیم می‌تواند خودش را جمع‌وجور کند؟ هنوز بازیکنان قراردادشان را تمدید نکرده‌اند و مشکل اصلی این است که ما نفرات خودمان را هم حفظ نکرده‌ایم. اصلاً کسی به این چیزها فکر می‌کند؟ من واقعاً نمی‌دانم چه بگویم، فقط امیدوارم به داد این تیم برسند.

 

 

۷ ۹  
آی اسپورت
2018-07-18 15:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
احسان
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
تیم سوگلی محرومه استقلال بیچاره هم باید محروم باشه حالا اینارو داشته باشید تو اوج محرومیت هم با سروش رفیعی و ترابی قرارداد میلیاردی میبندد اینه تراژدی فوتبال ایران.
حسین
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۹
آقا احسان وضع تیمتون هرچی باشه بدتر از تیم ما نیست. ما از خدامون بود 500 هزار یورو ارز دولتی بگیریم. خیلی به کارمون میومد. به شما دادن ولی به ما ندادن. مشکل شما برنامه ریزی مربیتونه که زمانهای طلایی رو از دست داد ولی مربی ما یه برنامه سنگین تمرینی رو در طول مسابقات جام جهانی برگزار کرد. وزارت ورزش به گفته هیات مدیره خودتون خیلی بیشتر از پرسپولیس به استقلال کمک کرده
۸
=
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۰
بازیکنان تون واسه رفتن از تیم تون دارن لحظه شماری میکنن
500 هزار یورو ارز دولتی که باید دارو بشه واسه مردم دادن به بهتون
میخوایین بازیکن 2 میلیون دلاری بگیرین!!!
دست از وقاحت و طلبکاری بردارین شاید وضع تون بهتر شد جواب خوشگذرونی سرمربی تون که کسی نباید پس بده
۶
آرش6
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۹
اون وقتی که شوفر در بدر میگشت بره تو کانالهای تلویزیونی باید فکر اینجاش رو هم میکردید

وقتی به یه بازیکن میخواید 1.8میلیون دلار پول بدید باید فکر اینجاش رو هم میکردید

اون موقع که لیست برانکو رو دستتون گرفته بودی بازیکن 400میلیونی رو 1.2میلیارد بهش میدادید میفرستادید سکو باید فکر

اینجاش رو هم میکردید -
pooyan
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۹
معمولا احساسي صحبت نميكنم
متعصب بدون فكر هم نيستم
ولي رسما گور استقلال رو كندن
چرا ؟؟؟
بقول سام درخشاني اينو ديگه همه ميدونن
حتي قرمزا
۸ ۱
ادوین
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۰
گور استقلال رو خودتون کندین. میدونی چرا؟ چون همه تون سرمست از محرومیت پرسپولیس رفتین تو کار جوک ساختن و خخخخ کردن به جای برنامه ریزی و هدف گذاری کردن فرقی نداره از هوادار که شما باشی تا پندارتایم افتخاری و بقیه.
منتظری میگه دوتا بازیکن اینجا نشستن میخوان قرارداد ببندن!!!! کیه که ندونه این دوتا چقدر ناز کردن و باج خواستن مثلا تیام میخواد نیم فصل قرارداد ببنده اونم با چه قیمتی!
توهم و خودشاخ پنداری و روحیه دایی جان ناپلئونی رو بذارید کنار و ببینید پشت پرده رفتن بازیکنان به قیمت فیکس بودن تو تیم ملی کدوم شخص قرار داره؟
۵
كسري
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۴
فرق دو تيم فرق مربيهاست بابا پرسپوليس هم همان مشكلات مديريتي كيسه رو داره بلكه هم بيشتر چون كيسه ها زياده خواهن يه تجمع ميزارن و كارشون رو ميكنن فرق دو تيم بخاطره مربيهاست اونجا كه براتكو با وجود محروميت ميگه هر كي خواست بره و هر كي خواست بمونه ولي در مقابل شفرشومن ميگه اگه فلاني و فلاني نباشن من نيستم يا وقتي كه تاريخ اعلام ميشه براي سوپرجام برانكو احساس مسعوليت كرد و اومد سر تمرين ولي شفرشومن تو اتريش و سوييس و المان از اين برنامه به اون برنامه ميرفت به خاطره چند مشت دلار فرق اونجاست كه شفرشومن بيش از اندازه به تيام و تا حدودي به جبارف بها داد و قيمتشون چند برابر شد و اين به ابراهيمي كه يكي از ستونهاي تيم ملي تو جام جهاني بود بر خورد كه قيمتش ١/٤ اوندو بازيكن بشه اونهم دمشو گذاشت رو كولش و از كيسه رفت مثل نورافكن و مجيد حسيني با گرفتن تيام و جبارف اول بدبختيتون هست كيسه ها.اگه برانكو سر تيم ما نبود و جمع نميكرد تيمرو ماهم مثل كيسه بوديم و خدا رو شكر ميكنيم به خاطره داشتن برانكو و نداشتن شفرشومن و از اين خوشحاليم شفر شومن مربي شماست در اخر بازهم ميگم پول حروم اسپانسر كه از ما به شما ميدن عامل اول اين بدبختي شماست تا مادامي كه اسپانسرتون با ما يكي باشه و از سفره ي ما دزدي كنين همين اش هست و همين كاسه.
.
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۵
مُردن شرف داره به فرار کردن. همین منتظری تا دو روز پیش داشت سر مردم واسه موندن منت میذاشت اصلا خودِ شما به عنوان کاپیتان باید همون موقع که تیمت درحال فرار بود میگفتین سوپرجام بازی میکنید. حالا که بازی لغو شده اینا شیر شدن و زبون باز کردن
۵
حرف حساب
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۳۴
طرف جوری صحبت میکنه که انگار از بازیکنان استقلال نیست؟! یعنی تو نمیدونستی یا نشنیدی که شفر از اول جام جهانی داره میگه سوپرجام رو لغو کنید؟ آقا دنبال قرارداد تلویزیونیش بوده و درخواست لغو دربی رو داده! چرا اون موقع صدات درنیومد که تیم مهمتر از تفسیر مسابقات جام جهانیه؟ آهای کسانی که هر روز برای برانکو یک تهمت و توهین و شایعه درست میکنید، چرا یکتون شهامتشو ندارید که اعتراف کنید برانکو از همراهی تیم کشورش در روسیه زد تا تمرینات تیمش عقب نیفته!؟؟ با جدیت و سختگیری همه رو به تمرین کشاند؟ فقط از این همه اتفاق گیر دادند به اینکه دربازه بان تیم حریف تو بازی تدارکاتی گلر سوم پرسپولیس بود!!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر