فهرست
انتقال امتیاز منتفی شد/ داماش به سرمایه گذاران بومی می رسد
انتقال امتیاز منتفی شد/ داماش به سرمایه گذاران بومی می رسد

انتقال امتیاز منتفی شد/ داماش به سرمایه گذاران بومی می رسد

آی اسپورت - در روزهای گذشته شایعاتی برای انتقال امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان به یک استان دیگر مطرح شده اما مدیرکل تربیت بدنی استان گیلان قویا این حرف و حدیث ها را تکذیب می کند.

مسعود رهنما در این ارتباط به ایرنا گفته است:« مدیریت تربیت بدنی این استان به طور حتم از تمامی ظرفیت های قانونی و پشتیبانی برای محفوظ ماندن این امتیاز در بخش فوتبال استفاده خواهد کرد و مانع از انتقال این امتیاز به سایر مناطق کشور خواهد شد».

به گفته او داماشی ها بر خلاف همه ماه های گذشته با پیشنهادهایی روبرو شده اما این پیشنهادها هنوز رسمیت ندارند::« ما برای این تیم مشتری داریم البته به طور رسمی سرمایه گذاران وارد مذاکره نشده اند اما به طور غیر رسمی تمایل خود را برای خریداری امتیاز تیم فوتبال داماش اعلام کرده اند.»

چند روز پس از اعلام خبر انحلال داماش توسط عابدینی، مدیران استان گیلان همچنان در انتظار نظر نهایی قوه قضاییه هستند:«تیم فوتبال داماش گیلان وضعیت پیچیده ای دارد، از این رو فرآیند انتقال این تیم نیز به طور حتم پیچیده خواهد بود. ما از طریق مسوولان عالیرتبه استان گیلان تمامی موارد مربوط به این تیم را پیگیری می کنیم و تا زمانی که دستگاه قضایی قیمت نهایی واگذاری امتیاز این باشگاه را اعلام کند، منتظر خواهیم ماند. اداره کل تربیت بدنی استان گیلان برای مشخص شدن آخرین وضعیت آمادگی دارد که این انتقال در کمترین زمان ممکن صورت گیرد. از این رو پیشنهادهای رسمی سرمایه گذاران بومی را به سرعت بررسی خواهیم کرد».

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-21 18:02:38
نظر دهید

۲ نظر
امیر
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۰
عابدینی باید از تیم ما گم شه بیرون هر چی میکشیم از دست این آقا هست...
mohammad
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۵۱
هیچکس به داد این تیم محبوب نمیرسه...عجیبه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر