فهرست
سوال روز: سرنوشت مبهم جمشیدیان/ شماره 20 کجا می رود؟!
سوال روز: سرنوشت مبهم جمشیدیان/ شماره 20 کجا می رود؟!

سوال روز: سرنوشت مبهم جمشیدیان/ شماره 20 کجا می رود؟!

آی اسپورت- شماره 20 سپاهان با جنجال فراوان از این تیم اصفهانی جدا شد و نزد مربی محبوبش در تهران آمد. او که به خاطر اشتباه فصل گذشته اش در برابر استقلال با اتهام هایی روبرو بود در همان ابتدا با مصدومیت مواجه شد تا خیلی ها او را منشوری بدانند. اما امیر قلعه نویی برای آنکه خط بطلانی بر این فرضیه بکشد او را هر چند کم در بازی های ابتدایی استقلال به میدان فرستاد ، اما مصدومیت جمشیدیان ادامه دار و عجیب بود. او اکثر بازی های نیم فصل را از دست داد تا چندین بار صدای قلعه نویی را در بیاورد. 
اوج عصبانیت ژنرال مربوط به نیم فصل دوم میشد، جایی که استقلال بازیکنی برای تعویض نداشت و جانشین جباری همچنان با مصدومیت مزمنش دست به گریبان بود. مصدومیتی که قلعه نویی در یک مصاحبه عنوان کرد شرم دارد بگوید بازیکنش با چه مصدومیتی مواجه است(!)
هر چه بود تمام شد و این بازیکن به بازی های انتهای فصل رسید اما از آمادگی مورد انتظارش به دور بود تا استقلال در پایان دستش به هیچ جا بند نباشد.
با شروع فصل نقل و انتقالات جمشیدیانِ 30 ساله مشغول بستن کوله بارش به سمت انزلی بود که نظری رای اش را زد تا او را برای یک سال دیگر در استقلال ماندگار کند. این بازیکن پس از تمدید قراردادش عنوان کرد مانده تا اتفاقات فصل پیش را جبران کند اما قانون جدید لیگ برتر و سقف جذب بازیکن بالای 23 سال مانع آن شد تا جمشیدیان در تیم استقلال توفیقی بیابد.
امروز خبر رسید این بازیکن همدانی از لیست استقلال خارج شده و به جای او یعقوب کریمی به استقلال خواهد آمد. اتفاقی تلخ که می تواند به شدت روی فوتبال این بازیکن تاثیر بگذارد.
حالا کمتر از 5 ساعت تا پایان فصل نقل و انتقالات مانده و وی یا باید تیم جدیدش را معرفی کند و یا اینکه تا نیم فصل لیگ برتر بیرون بنشیند.حالا همه می‌ خواهند بداند که جمشیدیان کدام تیم را برای ادامه فوتبال انتخاب خواهد کرد و آیا اساسا تیمی هست که ریسک استخدام او را بپذیرد؟  خود جمشیدیان فعلا به هیچ وجه در دسترس نیست که به این سوالات پاسخ بدهد. اما قاعدتا باید در انتظار مصاحبه تندی از وی باشیم.

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-21 19:34:16
نظر دهید

۳ نظر
**
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۱
چرا باید مصاحبه تند کنه؟ مگه پارسال که یه سهمیه استقلال رو پر کرد و حتی یه بازی درست درمونم برامون نکرد هوادارا و مسئولان و کادر فنی استقلال علیهش چیزی گفتن؟بهترین گزینه برای خارج شدن خود حمشیدیان بود.چون بهش ظلمی نشد و تازه بی حساب شدیم
آریو
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۳۳
واقعا براساس چه قانونی استقلال میتونه این کارو انجام بده.. اگر قرارداد منعقد شده هزینه فسخ بر عهده باشگاه نیست؟ اگر هست واستقلال علاوه برهزینه فسخ قرارداد باید هزینه انتقال یقوب کریمی را هم بدهد آیا امسال استقلال سقف بودجه را رعایت کرده؟
آریو
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۴۰
چرا امسال که استقلال و سپاهان که در آسیا هم حضور ندارند!! وبه هیچ سقف سقف بودجه ای پایبند نبوده اند خبری از رضوانی خبرنگار مزدور باشگاه خبرنگار جوان نیست؟!!! چرا تنها در سالی که باشگاه پرسپولیس به اندازه دو رقیب دیگرش هزینه کرد؟!!! رسانه ها وصدا وسیما دغدغه بیت المال داشتند؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر