فهرست
یادی از روز انتصاب علیرضا رحیمی؛ همه بدهی ها را پرداخت می‌ کنم
یادی از روز انتصاب علیرضا رحیمی؛ همه بدهی ها را پرداخت می‌ کنم

یادی از روز انتصاب علیرضا رحیمی؛ همه بدهی ها را پرداخت می‌ کنم


آی‌اسپورت‌ ـ  همه یادشان هست که علیرضا رحیمی مدیرعامل پرسپولیس  در زمان حضور در پرسپولیس و دریافت حکم مدیرعاملی در اولین مصاحبه درباره حجم بالای بدهکاری های پرسپولیس گفت: من همه مطالبات را معوقه را پرداخت خواهم کرد، طلبکاران پرسپولیس همه شان ورزشکاران و حتی آنهایی که بهشان قول داده شده (طلبکاران شفاهی) هم بیایند باشگاه تا به طلبشان رسیدگی بشود! این مصاحبه البته در همان زمان موجی از تعجب را به وجود آورد و همه از خود سوال می‌ کردند که رحیمی از کدام منبع قادر خواهد بود این بدهی را پاس کند. این سوالی است که حالا می‌ شود به پاسخش رسید، حالا که کشتی گیران بدهکار از سال های قبل با گرفتن وکیل در پی احقاق حق خود هستند.
امروز رحیمی در اعتراض به بدهکاری پرسپولیس مصاحبه کرده و از شرایط نالیده بود و حالا باید به آقای رحیمی یادآوری کرد که در آن روز اول قرار بود همه بدهی ها؛ حتی شفاهی ها را پرداخت کند. اما خب، خوشبختانه یا بدبختانه حتی زور آقای رحیمی به بازپرداخت مطالبات قانونی کشتی گیرها هم  نمی‌ رسید. احتمالا دوران مدیریتی رحیمی مسائل بیشتری هم خواهد داشت اما خب فعلا چاره ای جز امیدواری مقطعی نیست.
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-21 19:49:00
نظر دهید
۱ نظر
مسیح
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۳۰
با سلام. به نظرم علت بلقوه صحبت ایشون در آن زمان به دلیل عدم شناخت مسائل باشگاه پرسپولیس و عدم معرفی ایشون توسط هیئت مدیره انتخاب شده بود!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر