فهرست
کنایه سیاسی به استقلالی ها: باید سیستم سالار باشیم نه بازیکن سالار/ استقلال سال پیش حتی آسیا هم نرفت و ما دوم شدیم/ ملی پوشان استقلال کار خاصی نکردند!
کنایه سیاسی به استقلالی ها: باید سیستم سالار باشیم نه بازیکن سالار/ استقلال سال پیش حتی آسیا هم نرفت و ما دوم شدیم/ ملی پوشان استقلال کار خاصی نکردند!

کنایه سیاسی به استقلالی ها: باید سیستم سالار باشیم نه بازیکن سالار/ استقلال سال پیش حتی آسیا هم نرفت و ما دوم شدیم/ ملی پوشان استقلال کار خاصی نکردند!

آی اسپورت- حمید رضا سیاسی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در گفتگو با نسیم از عملکرد تیمش در فصل نقل و انتقالات دفاع کرد و البته کنایه هایی را هم نثار باشگاه استقلال کرد. سیاسی در مورد عملکرد این باشگاه در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات راضی هستیم و هواداران هم انشاالله از نتایج کار راضی خواهند شد و ما یک فصل خوب همراه با موفقیت برای پرسپولیس داشته باشیم.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا هیچگونه امکانی برای حفظ  سید جلال حسینی وجود نداشت، گفت: اگر امکان حفظ ایشان وجود داشت قطعا او را نگه می‌داشتیم و ما هم دلمان می‌خواست حسینی را نگه داریم و مگر می‌شود بازیکنی به این بزرگی را دلمان نخواهد حفظ کنیم.

سیاسی در خصوص ناراحتی هواداران از باشگاه به خاطر عدم حفظ ملی‌پوشان این تیم در حالی است که باشگاه رقیب چهار ملی‌پوش خود را حفظ کرده است عنوان کرد: استقلال با هر چهار بازیکن خود قرار داشت و در واقع قرارداد خود با آنها را تکمیل کرد اما در مورد ملی‌پوشان ما قراردادمان با آنها به اتمام رسیده بود البته خلعتبری با ما قرارداد داشت و به خاطر مسائل جانبی قرارداد نتوانستیم او را نگه داریم ولی قرارداد حسینی با باشگاه به اتمام رسیده بود و او ترجیح داد با الاهلی قطر قرارداد منعقد کند.

وی ادامه داد: شما در نظر داشته باشید ما فصل گذشته رتبه دوم لیگ را کسب کردیم در حالی که استقلال سهمیه آسیا را نیز کسب نکرد و این در حالی است که ملی‌پوشان این تیم چندان کاری هم برای این تیم نکردند و ما باید عملکرد کل سیستم را ارزیابی کنید و رفته بازیکن سالاری را کنار بگذاریم و سیستم سالاری را جایگزین کنیم و تکیه‌مان روی یک بازیکن نباشد که اگر او نبود شیرازه یک تیم از هم بپاشد.

وی تصریح کرد: رفته رفته باید درفوتبال کشور سیستم را جایگزین کنیم و هرچیزی که پسوندسالاری دارد آن را برداریم که شامل بازیکن سالاری ، مربی سالاری و مدیرعامل سالاری شود و سیستم را جایگزین آنها بکنیم و اینگونه نباشد هواداران با رفتن یک بازیکن دچارحالت دپرس شوند و با آمدن یک بازیکن هم به صورت تصنعی خوشحال باشند. آنچه مهم است سیستم است که امسال البته بطور کامل در پرسپولیس پیاده نمی شود اما پایه آن را گذاشتیم که در سال‌های آینده باشگاه روی بازیکن خاصی نچرخد.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در مورد میزان اختلاف مالی باشگاه پرسپولیس با حسینی برای عدم تمدید قرارداد گفت: اختلاف مالی با حسینی چیزی حدود یک میلیارد و خرده‌ای بود چون قرارداد حسینی با کسورات و شرایط خاص برای ما حدود چهارمیلیارد تومان تمام می‌شد و ما همچین مبلغی اصلا نداشتیم که پرداخت کنیم.

سیاسی در مورد جذب مدافع کاستاریکایی اظهار داشت: مدافع وسط کاستاریکا در جام جهانی را مدنظر داریم و امیدوار هستیم در روزهای آینده بتوانیم با او قرارداد ببندیم و او را جذب کنیم.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در مورد این که شایعه شده او یکی از خریداران پنهان باشگاه راه‌آهن است، گفت : من خریدار پنهان و آشکار راه آهن نیستم و در مورد این معامله من در هیچ کجای آن نبوده‌ام .

  ۱۶  
آی اسپورت
2014-07-21 20:04:39
نظر دهید
۱۶ نظر
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۷
آخه! دوم شدن و آسیا رفتن براشون عقده شده بود!!
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۹
آررره! حتما ا7تا ملی پوش پرسپولیس بودن که ایران رو بردن جام جهانی!!
**
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۱۴
آخه تو و امثال تو اگه میفهمیدید فوتبال چیه که الان وضعیت لنگ اینجوری نبود.تو هم مجبور نبودی واسه ماله کشیدن رو گند کاریاتون مثل یه هوادار عادی واسه استقلال کری بخونی.مثلا خیر سر کچلت عضو هیئت مدیره ای
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۰
کچل , با 125 تماس بگیر
مسیح
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۷
با سلام. به نظرم تفکر و راهکار آقای سیاسی کاملاً صحیح هست و امیدوارم در باشگاه بزرگ پرسپولیس هم جواب بدهد و ایشان روسفید شود!
محم دعلی
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۳۳
باز هم یک پرسپولیسی دیگر حماقت خود را نشان داد
میگه استقلال قرار داد بازیکن های خود را تمدید کرد در حالی که قرار داد نداشتند ولی ما باید قرارداد جدیدی امضا می کردیم
انگار مثلا سید جلال پارسیال پرسپولیس نبوده
بابا خیلی خرین بخدا....
این همه استقلال بالای پرسپولیس بود ، حالا با یه فصل اینا عملکردشون بهتر شده
خخخخخخ
لنگی هستن دیگه همینن
بادمجون هم اومد قاطی میوه ها
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۵۶
پرسپولیس فصل پیش تیم کاملی بسته بود,بد هم کار نمیکرد,ولی نهایت دوم لیگ شد!!
ولی این تیم خوبی که جمع شده بود و ملی پوشان
این تیم چند نفرشون زاییده تفکرات و سیستم اقای بادمجان بودند؟چند نفر حاصل تفکرات مدیریتی بودند؟تمام ملی پوشان این تیم حاصل پول های اتوموبیل ها و رانت های دولتی مدیر عامل بودند!چه استقلال چه پرسپولیس!همه با پول های مردم سرپان!
تیمی که لیاقت داشت نفت تهران و فولاد بود نه تیم هایی که ملیپوش های تیم های دیگه رو با میالیارد ها تومن میخره!
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۰۱
کم آورده بنده خدا !
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۲
ناز بشی کچل
peyman
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۵۲
شما فوتبال میفهمی آخه؟
بخاطر پولت اومدی لنگ اونا رو هم داری بدبخت میکنی!!
بی عرضگی خودتونو با کوپیک کردن دیگران توجیه نکن
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۱۸
اگه 3 تا4تا بازیهای آخرفصل براتون نچیده بودن هفتم نمیشدید تیمهای مدعی باهم بازی کردن وامتیازها به سود شما شکست
سینا
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۲۹
تو مثلا امدی با این کری خواندن برای ااستقلال بگی پرپولیسی هستی؟؟ نه حسن کچل تیم ما رو با دوستت استیلی بدبخت کردید 30 میلیارد پول گفتید هست اما نه طلب ها را دادی نه بازیکن خریدید نه ستاره ها را حفظ کردید. ما چقدر بدبخت شدیم حمید بجه ننه برای ما تصمیم میگیره
سینا
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۳۰
تو مثلا امدی با این کری خواندن برای ااستقلال بگی پرپولیسی هستی؟؟ نه حسن کچل تیم ما رو با دوستت استیلی بدبخت کردید 30 میلیارد پول گفتید هست اما نه طلب ها را دادی نه بازیکن خریدید نه ستاره ها را حفظ کردید. ما چقدر بدبخت شدیم حمید بجه ننه برای ما تصمیم میگیره
ssss
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۵۰
یک حرف ه از مادر عروس
سجاد
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۴۲
تو فعلا میزتو بچسب تا واسه مزایده نذاشتنش!!!خخخخخ
-
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۳۴
یکی به این بیاد بگه کی از تو نظر خواست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر