فهرست
عمران زاده: بدترین زمان ممکن مصدوم شدم/ قول می دهم جبران کنم/ مصدومیت در ابتدای لیگ برای یک فوتبالیست خیلی سخت است
عمران زاده: بدترین زمان ممکن مصدوم شدم/ قول می دهم جبران کنم/ مصدومیت در ابتدای لیگ برای یک فوتبالیست خیلی سخت است

عمران زاده: بدترین زمان ممکن مصدوم شدم/ قول می دهم جبران کنم/ مصدومیت در ابتدای لیگ برای یک فوتبالیست خیلی سخت است


آی اسپورت- بدترین خبر برای یک بازیکن مصدومیت قبل از شروع فصل است. خبری که حالا حنیف عمران‌زاده مجبور است با آن کنار بیاید. حنیف در ترکیه روی برخوردی که در یک بازی تدارکاتی با بازیکن حریف داشت نقش بر زمین شد و دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد. پس از این مصدومیت او را به تهران بازگرداندند تا سریع‌تر به وضعیت مصدومیتش رسیدگی کنند. حالا عمران‌زاده برای بازگشت می‌جنگد. مصاحبه با حنیف را به نقل از ایران ورزشی بخوانید: 
 
وضعیت پایت چطور است آقای حنیف؟

 بد نیست. الان زیر دستگاه هستم و دارم روی پایم کار می‌کنم. این هم شانس بد من بود که هنوز فصل شروع نشده مصدوم شدم.

شاید روزهای بهتری در انتظارت باشد و با آمادگی بیشتر برگردی.

 نمی‌دانم شاید. پدرم همیشه می‌گوید هر وقت مصدوم شدی بدان که خیری در این مصدومیت هست. این حرف بابا همیشه آویزه گوش من است.

درست است. خیلی وقت‌ها ممکن است اتفاقات بدتری برای انسان بیفتد. پس سخت نگیر.

 برای خودم کمی سخت است اما سعی می‌کنم با استمرار در تمرینات این دشواری‌ها را پشت سر بگذارم.

چه شد که یک دفعه مصدوم شدی؟

 ماجرا برمی‌گردد به اردوی ترکیه. در بازی با تیم الجزایری بودیم که بازیکن حریف بی‌احتیاطی کرد و پایم را زد. من هم همان جا افتادم روی زمین و دیدم مچ پایم ورم کرده. درد شدیدی داشتم و لنگ‌لنگان از زمین بیرون رفتم. فکر می‌کنم حوالی دقیقه 70 بود که این اتفاق برایم رخ داد.

بعد از اینکه مصدوم شدی گفتند 3 هفته نمی‌توانی بازی کنی اما ظاهرا مصدومیتت بیشتر طول می‌کشد.

 متاسفانه بله. مصدومیت من شش هفته طول می‌کشد. وقتی عکس‌هایی که از پایم گرفته بودم را برای دکتر نوروزی ارسال کردم ایشان پس از بررسی‌ها گفتند که نمی‌توانم تا شش هفته با استقلال تمرین کنم. این بدترین خبری بود که می‌شد بشنوم.

ظاهرا طی این مدت خیلی تمرین کرده بودی؟

 ساعت‌ها تمرین کرده بودم تا به شرایط ایده‌آل برسم. زیر آفتاب و در سالن بدنسازی کلی وقت گذاشته بودم اما این اتفاق برایم افتاد و باید هفته‌ها دور باشم. امیدوارم دوباره زحماتم با مصدومیت از بین نرود اما به هواداران استقلال قول می‌دهم وقتی برگردم غیبت‌هایم را جبران کنم و طوری برمی‌گردم که همه از من راضی باشند. از همه هواداران استقلال می‌خواهم من را دعا کنند که زودتر برگردم چون برای یک فوتبالیست خیلی سخت است که در ابتدای لیگ دچار آسیب دیدگی شود.

شنیدیم دکتر نوروزی ایران نیست، چطور کارهایت را با ایشان هماهنگ کردی؟

 بله ایشان برای کاری به آمریکا سفرکرده اما از آنجا پیگیر کارهای من بودند. جا دارد از دکتر نوروزی، ستوده و خانم محمدی هم تشکر کنم که در این چند روز برایم زحمت کشیدند، نوروزی با وجود اینکه در آمریکا برای کار تحصیلی خود حضور دارد روزی دو بار با من تماس می‌گیرد و نحوه کار کردن و تمریناتم را جویا می‌شود.

علی کریمی هم از فوتبال خداحافظی کرد.

 از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم ولی خوبی این خداحافظی این بود که کریمی در اوج از فوتبال رفت. او همیشه در یاد و خاطره‌ها می‌ماند و من امیدوارم در تمام مراحل زندگی‌اش موفق باشد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-21 20:09:35
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۲۳
چوب خدا صدا نداره حقته تا اسم تراکتوره کبیرو به دهن .... نیاری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر