فهرست
شوک به زیدان؛ هازارد و مارسلو غایبان ال‌کلاسیکو!
شوک به زیدان؛ هازارد و مارسلو غایبان ال‌کلاسیکو!

شوک به زیدان؛ هازارد و مارسلو غایبان ال‌کلاسیکو!

آی اسپورت - ادن هازارد هافبک بلژیکی رئال مادرید که در بازی مقابل پاریسن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا دچار مصدومیت شده بود، ال کلاسیکو را از دست داد و به مدت چهار تا شش هفته از میادین دور خواهد بود. در گزارش پزشکی رئال مادرید آمده است: «آزمایش های انجام شده روی ادن هازارد، هافبک ما توسط کادر پزشکی رئال مادرید نشان می دهد که این بازیکن از ناحیه پای راست دچار مصدومیت شده و در حال بررسی روند درمان وی هستیم.»

تکل خشن توماس مونیر باعث شد تا هازارد با مصدومیت از بازی پاریسن ژرمن و رئال مادرید خارج شود. در ابتدا اعلام شده بود که این بازیکن 10 روز از میادین دور است اما روند درمان وی خوب پیش نرفته است و بدین ترتیب بازی حساس رئال مادرید مقابل بارسلونا در روز 27 آذر را از دست داد. او از همان ناحیه ای دچار مصدومیت شد که دو سال پیش هم  از آن جا دچار مشکل شده بود و مجبور شده بود که پلاتین در پایش جاسازی کند. باشگاه مدت دقیقی را در مورد مصدومیت وی اعلام نکرده اما کارشناسان پزشکی حتم می دهند که او شش هفته از میادین دور خواهد بود. او تا پایان سال 2019 غایب است و هدفش حضور در بازیهای آغازین رئال مادرید در سال 2020 نظیر سوپرجام اسپانیا در عربستان است.

اما پس از تائید مصدومیت ادن هازارد و غیبت قطعی بازیکن بلژیکی در مقابل بارسلونا حالا خبر می رسد که مارسلو ویرا مدافع چپ برزیلی و کاپیتان دوم رئال مادرید هم دچار مصدومیت شده است. مارسلو قطعا سه بازی اینده رئال مادرید مقابل اسپانیول، والنسیا و بروژ را از دست خواهد داد و در حال حاضر حضورش در بازی مقابل بارسلونا در روز چهارشنبه 27 آذر کاملا روی هواست و مشخص نیست که به این بازی می رسد یا نه. باشگاه رئال مادرید در بیانیه ای مصدومیت مارسلو را تائید کرده است و بدین ترتیب این بازیکن چند هفته از میادین دور خواهد بود و نمی تواند به رئال مادرید کمک کند.

زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید بدین ترتیب با از دست دادن دو مهره کلیدی خود در سمت چپ یعنی مارسلو و هازارد باید ترکیبش را از نو بسازد. به نظر می رسد که فرلاند مندی در بازیهای اینده رئال مادرید در پست دفاع چپ در ترکیب اصلی قرار بگیرد. رئال مادرید برای خرید مندی از لیون 48 میلیون یورو پرداخت و حالا این بازیکن فرصت خوبی دارد تا خودش را نشان بدهد. در حال حاضر رئال مادرید مصدومان دیگری نظیر لوکاس وازکز، آسنسیو و خامس رودریگز را هم در ترکیبش دارد که همه این بازیکنان در مقابل بارسا غایب خواهند بود.

     
آی اسپورت
2019-12-05 16:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر