فهرست
بیانیه عجیب ذوب‌آهن درباره قرارداد نمازی
بیانیه عجیب ذوب‌آهن درباره قرارداد نمازی

بیانیه عجیب ذوب‌آهن درباره قرارداد نمازی

آی اسپورت – مصاحبه‌های رنگارنگ امید نمازی سرانجام باعث شد باشگاه ذوب‌آهن بله شکل رسمی به او پاسخ دهد. پاسخی که در آن تهدید به شکایت و پیگیری از طریق حقوقی هم دیده می‌شود. در خبری که روابط عمومی این باشگاه منتشر کرده آمده است:  

روابط عمومی و اموربین الملل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در راستای شفاف سازی اذهان عمومی و رفع برخی شبهات مهندسی شده وهدف‌دارِ افراد معلوم الحال طی روزهای گذشته در خصوص چگونگی قرار داد امید نمازی سرمربی سابق این تیم بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد:

۱- پس از پایان فصل هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور و کسب عنوان نایب قهرمانی این باشگاه به دلیل مشکلات مالی با سرمربی وقت به تفاهم نرسید.

۲- مراحل عقد قرارداد با آقای نمازی بدین صورت بوده است که پس از تأیید کمیته فنی باشگاه، هیأت مدیره محترم باشگاه، میزان قرارداد (با توجه به تابعیت آمریکایی ایشان و اینکه قرارداد آقای نمازی با تیم زیر ۲۱ سال آمریکا ۲ ساله بود) و نوع ارز پرداختی به ایشان مشخص و تصویب گردید و سپس با هماهنگی مدیر عامل وقت شرکت سهامی ذوب آهن قرارداد مذکور با نامبرده منعقد شد که در آن زمان و با توجه به نرخ دلار (۴۲۰۰ تومان)، قرارداد منعقد شده از قرارداد سال قبل کمتر بود.

۳- دلیل دو قراردادی بودن ایشان (ارزی، دلاری) قوانین فدراسیون فوتبال مبنی بر ارائه قرار داد ریالی معادل دلاری اتباع خارجه بوده است که البته ملاک جهت مراجع ذیربط بین المللی فوتبال، قراردادهای دلاری اتباع خارجی می‌باشد.

۴- پس از اینکه در پایان هفته یازدهم لیگ با عنایت به هماهنگی با مدیر عامل محترم شرکت سهامی ذوب آهن و سهامدار باشگاه و اعضا محترم هیأت مدیره مقرر گردید همکاری با نامبرده پایان یابد و با وجودی که ایشان می‌توانست تمامی حق و حقوق خود تا پایان فصل را دریافت نماید با توافقات انجام گردیده میزان ۳۰ درصد از قرارداد موجود کسر گردید.

شایان ذکر است باشگاه ذوب آهن ضمن احترام به هواداران فهیم و دلسوز باشگاه و همچنین پرسنل زحمتکش وغیور کار خانه ذوب آهن؛ پیگیر احقاق حقوق قانونی خود مبنی بر اتهام و تشویش اذهان عمومی می‌باشد.

۴    
آی اسپورت
2019-01-09 20:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر