فهرست
مشورت سعید با کی‌روش/ شاید لیگ جزیره
مشورت سعید با کی‌روش/ شاید لیگ جزیره

مشورت سعید با کی‌روش/ شاید لیگ جزیره

آی‌اسپورت- سعید عزت‌الهی در بیست سالگی تبدیل به یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی شده و همه منتظر درخشش در لیگ‌های معتبر اروپایی هستند. بعد از پایان قرارداد با روستوف روسیه، حالا سعید برای بازی در یک فضای جدید و روبه‌رو شدن با چالش‌های جدید قصد دارد برای ادامه فوتبال به کشورهای دیگری در اروپا فکر کند. پسر محبوب کی‌روش در مصاحبه‌ای رادیویی گفته که از کی‌روش برای انتخاب تیم جدیدش راهنمایی و مشورت می‌گیرد. به گفته عزت‌الهی سرمربی تیم ملی بهترین مشاور و راهنمای او در این ماجرا خواهد بود. گویا عزت‌الهی از چند تیم اروپایی پیشنهاد دارد که بین آن‌ها تیم‌هایی از لیگ‌های معتبر اروپا هم پیدا می‌شوند. سعید گفته با باشگاهی از لیگ برتر انگلیس هم در حال مذاکره است و اوایل هفته آینده تکلیف انتقالش روشن خواهد شد. گویا هافبک جوان سال‌های قبل ملوان از تیم‌های بزرگ داخلی هم پیشنهاداتی داشته که با قاطعیت رد کرده و فقط به حضور در اروپا فکر می‌کند.

عزت‌الهی درباره وضعیت تیم ملی و حواشی اخیر هم گفت: کی‌روش شخصیتی نیست که نیاز به تعریف و تمجید من داشته باشد؛ مردم نتایج و جوان‌گرایی تیم ملی را با آقای کی‌روش دیده‌اند و ارتباط خیلی خوبی  با بازیکنان تیم ملی دارند و آن‌ها را مانند اعضای خانواده خود می‌دانند؛ فکر می‌کنم این حس با وجود کی‌روش در تیم ملی به وجود آمده است. هر مربی چه در سطح باشگاهی و چه ملی خواسته‌هایی دارد؛ این هم حق آقای کی‌روش است که در روزهایی که می‌خواهند بازیکنان تیم ملی را در اختیار داشته باشند. به نظرم باید در زمان‌هایی که از قبل برنامه‌ریزی شده بازیکنان در اختیار تیم ملی قرار بگیرند و فکر می‌کنم این تعاملی است که فدراسیون می‌تواند با باشگاه‌ها برقرار کند و امیدوارم دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی به مسیر خودش ادامه دهد و به جام جهانی برویم.

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-24 23:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بی طرف
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۴۱
اقای کی روش خودش کم بیانیه می ده حالا ملی پوش ها رو مجبور به مصاحبه می کنه فقط امیدوارم به خاطر خودش به پیشنهادهای کی روش گوش نکنه چون اتفاقی برای حقیقی افتاد ممکنه برای اون هم تکرار بشه .
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر