فهرست
تارتار عصبانی؛ داور را هرگز نمی‌بخشم
تارتار عصبانی؛ داور را هرگز نمی‌بخشم

تارتار عصبانی؛ داور را هرگز نمی‌بخشم

آی اسپورت – مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم نقش داور را در نتیجه بدی که امروز تیمش گرفت زیاد می‌داند. او در نشست خبری بعد از بازی حسابی از داور و همچنین کمیته داوران انتقاد کرد:

همه چیز به سود استقلال بود

به استقلال و هوادارانش تبریک می گویم. من خودم صحنه اخراج و پنالتی را دیدم اما فکر نمی‌کنم اخراج درست بود. اشتباهات داوری به سود استقلال بود. بیش از نیمی از بازیکنان ما برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی کردند. استقلال هم تیمی نیست که نتواند در آزادی مقابل تیم ۱۰ نفره راحت بازی کند. از حالا به بعد باید به فکر بازی‌های بعدی باشیم و اصلا نتیجه این بازی مهم نیست.

آقای اصفهانیان برو!

روی صحبتم با آقای اصفهانیان است. یا اشتباهات را اصلاح کن و بپذیر یا اینکه خودت برو! یک هفته است روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار می کنیم اما داور بازی به راحتی و در همان اول بازی، پنالتی گرفت. کرمانشاهی در حد این بازی نبود. به خود داور در بین دو نیمه گفتم که تا دنیا دنیاست از او نمی گذرم و او را نمی بخشم!

پنالتی ما پنالتی نبود

اصلا آن صحنه پنالتی نبود. داور در حد و اندازه این لیگ هست ؟ من نمی خواستم پنالتی را بزنند اما همکارانم نگذاشتند. او بعد از اشتباهات داوری خواست به نفع ما بیخود سوت بزند. آقای اصفهانیان تلاش های شبانه روز ما را با یک داور خراب کردید. با یک سوت همه زحمات به باد رفت.

سطح داوران ما این است؟

واقعا اگر اصفهانیان نمی تواند درست کند کنار برود. خودشان را جای ما بگذارند و قضاوت کنند. ایشان در بازی سایپا و سیاه جامگان هم اشتباه داشت اما به او می گویند بیاید و برای ما سوت بزند. خود همین استقلال نباید روزی قربانی شود. حق استقلال بود که بعد از ده نفره شدن ما را ببرد. این داور واقعا در سطح لیگ برتر است؟

 

 

۱۱۰ ۶  
آی اسپورت
2018-01-25 18:18:00
نظر دهید

۶ نظر
کیسه مافیایی
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
باز خورشیدی هفته قبل از بازیکنان کیسه سوال میپرسید بعد پنالتی اعلام میکرد کرمانشاهی که از اولش با توپ پر وارد زمین شد و تیم پارس جم را تارو مار کرد. خخخخخخ
۶۶۶۶۶۶
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۰۹
خخخخخخخخخخخ دمت گرم خدایی کلی خندیدم
تی تی
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
فوتبال پاک کیسه خخخخخخ. جمع کنین بساطتون
روزنامه وزين استقلال جوان!!
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
تتير امروز کيسه جوان اين بود: استقلال شرف و آبروي خود را معامله نميکند! بايد به اين فتل گفت داداش از چيزي حرف بزنيد که داشته باشيد! بازي امروز نشون داد که پشت پرده چه خبره و نتايج بازي ها کجا رقم ميخوره! ملت مثل چند تا هوادار جوگير ستقلال جيگر نيستند که هر ادعاي مخزرف دروغ شما رو باور کنند! کساني که دنبال تغيير نتايج بازي هاي سال گذشته در بيرون زمين فوتبال و از اره غيرورزشي هستند معلومه که اين فصل هم به اميد نتايج داخل زمين نيستند و جاي ديگري تلاش و زحمت ميکشند!!
عارفabadan
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۱
از نظر ششتقلالیا فوتبال پاک اینه! اشتباه نکنید این نظر رو فقط هوادارای خردسال این تیم ندارن این نظر بیشتر پیشکسوتان و مسولین این تیم هم هست منطق این اقلیت اینه که همون دقیقه ۴ پنالتی و اخراج بازیکن حریف و بستن دست و پای بقیه بازیکنا و گل زدن اونا که امروز با کمک کرمانشاهی به همه این عوامل دست پیدا کردن اینجوری میخوان به پرسپولیس برسن غافل از اینکه چوب خدا صدا نداره!
***
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۲
سیدعلی،خورشیدی این هفته هم کرمانشاهی یه دوهفته ای میره هالیدی تا دوباره نوبتش بشه و برای ادای وظیفه حاضر بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر