فهرست
قاب روز: دایی در کنار برانکو، مقابل درخشان
قاب روز: دایی در کنار برانکو، مقابل درخشان

قاب روز: دایی در کنار برانکو، مقابل درخشان

آی‌اسپورت- سه سرمربی پرسپولیس در لیگ چهاردهم، امروز به طور اتفاقی با هم دیگر ملاقات داشتند. دایی، برانکو را به آغوش گرفت ولی ناراحتی‌اش از درخشان را پنهان نکرد.

رابطه خوب برانکو و دایی از دوران شاگردی و استادی تاحالا که هر دو سرمربی تیمی در لیگ برتر هستند ادامه پیدا کرده است. رابطه‌ای که در جام جهانی 2006 حواشی زیادی را به وجود آورده بود. ولی همچنان علی دایی و برانکو ایوانکوویچ به محض دیدار همدیگر، به گرمی از هم استقبال می‌کنند. با توجه به این که در این هفته هم پرسپولیس و هم سایپا در تهران بازی دارند، این دو اتفاقی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدارهای فردا همدیگر را ملاقات کردند. ملاقاتی که باعث شد یک بار دیگر با خنده به آغوش هم بروند. رابطه گرم علی دایی با سرمربی وقت پرسپولیس، از سوژه‌های امروز بود.

دایی
دایی

با توجه به دیدار رو در روی فردا سایپا و نفت تهران، نوبت به ملاقات علی دایی و حمید درخشان هم رسید. دو سرمربی سابق پرسپولیس که حواشی عجیب و تلخی برای فوتبال به همراه آورده بودند؛ در فصلی که درخشان در کمال ناباوری جانشین علی دایی شد و موجب شکرآب شدن رابطه این دو شد. در نهایت هم به خاطر نتایج ضعیف پرسپولیس، درخشان از کار برکنار شد تا برانکو فصل را به پایان برساند. اما جانشینی درخشان در پرسپولیس اتفاقی نیست که به سادگی از خاطر علی دایی پاک شود. دایی همچنان رابطه خوبی با حمید درخشان ندارد و در کنفرانس امروز هم برخلاف اینکه رابطه گرمی با سرمربی پرسولیش داشت، خیلی به درخشان توجهی نکرد و ترجیح داد با سلام علیک ساده، از کنار سرمربی رقیب فردای سایپا عبور کند.

004
004

     
آی اسپورت
2017-11-19 21:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر