فهرست
پرسپولیس برای پیکان فقط 9نفر دارد!
پرسپولیس برای پیکان فقط 9نفر دارد!

پرسپولیس برای پیکان فقط 9نفر دارد!

آی اسپورت - سرخپوشان درنهایت به پایان کار خود در لیگ قهرمانان آسیا رسیدند و با نایب قهرمانی در این بازی‌ها کار خود را تمام کردند. پرسپولیس حالا باید خود را آماده رقابت‌های لیگ کند و این در حالی است که طبق تقویم، بازیکنان پرسپولیس 4 آذر باید در بازی برابر تراکتور به میدان بروند. با وجود این، سرخپوشان با توجه به شرایط حساسی که داشتند و با هماهنگی سازمان لیگ 3بازی برابر پیکان و ذوب‌آهن و سپاهان را به تعویق انداختند و حالا باید خود را آماده انجام این 3دیدار نیز بکنند. روز دوشنبه اعلام شد دیدار تیم‌های پرسپولیس و پیکان روز 28 آبان برگزار خواهد شد. این تاریخ در حالی اعلام شده که پرسپولیسی‌ها تا روز 25آبان در استراحت خواهند بود. همچنین در تاریخ 28 آبان، اردوی تیم ملی بزرگسالان و تیم امید ادامه دارد و پرسپولیس در این دو تیم 5ملی‌پوش دارد. برانکو پیش از ترک ایران اعلام کرده بود که حاضر نیست بدون ملی‌پوشان خود بازی کند اما سازمان لیگ اعلام کرد که باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ قول همکاری داده است و این بازی تحت هر شرایطی برگزار خواهد شد.

نکته مهم اینجاست که پرسپولیس هم‌اکنون امید عالیشاه را به‌خاطر مصدومیت در اختیار ندارد و حسین ماهینی و محمدانصاری هم به‌خاطر پارگی رباط صلیبی تمام فصل را از دست داده‌اند. در کنار اینها احمد‌نورالهی و بیرانوند در تیم ملی حضور دارند و بشار رسن هم در اردوی تیم ملی عراق است. طاهرخانی و سعید حسین‌پور در تمرینات تیم ملی امید هستند و برانکو برای این بازی به‌شدت با کمبود بازیکن روبه‌روست.

سرمربی پرسپولیس اگر بخواهد برای این بازی به میدان برود تنها 9بازیکن در اختیار خواهد داشت. بوژیدار رادوشویچ، شجاع‌خلیل‌زاده، سیدجلال حسینی، محسن ربیع‌خواه، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی، علی علیپور و گادوین‌ منشا تنها بازیکنان از ترکیب ثابت تیم برانکو خواهند بود و احتمالا با علوان‌زاده و آدام همتی می‌تواند 11بازیکن جور کند تا به میدان بفرستد.

نکته جالب ماجرا اینجاست که برانکو حتی اگر حاضر به انجام این بازی شود روی نیمکت تقریبا هیچ بازیکنی نخواهد داشت و ابوالفضل درویشوند به‌عنوان دروازه‌بان و شاهیان عباسیان و اسدی و احسان حسینی تنها نیمکت‌نشینان پرسپولیس خواهند بود.

برانکو نظر نهایی را می‌دهد

بعد از پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا، برانکو سرمربی سرخپوشان به بازیکنان تیمش ۵ روز استراحت داد تا خستگی مسابقات را از تن خارج کنند و خود او هم برای استراحت راهی کرواسی شد تا در کنار خانواده خود باشد. با توجه به اینکه سازمان لیگ تاریخ ۲۸ آبان را برای زمان برگزاری بازی معوقه پرسپولیس و پیکان عنوان کرده، این یعنی ۳ روز بعد از پایان تعطیلات، پرسپولیس باید در یک بازی نسبتا سخت به مصاف پیکان برود.به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا با برانکو این موضوع را مطرح و بعد موضع خود را در قبال برگزاری این دیدار اعلام کنند.

کی‌روش برای سپاهان وذوب‌آهن به برانکو بازیکن می‌دهد

به‌دلیل مصدومیت محمد انصاری و حسین ماهینی و حضور ۷ بازیکن در تیم‌های ملی بزرگسالان، امید و تیم ملی عراق، توافق شده تا ملی‌پوشان پرسپولیس به این تیم پس داده شوند. برای بازی با پیکان و با نظر کرانچار قرار است ۴ملی‌پوش امید پرسپولیس به تمرینات این تیم بازگردند تا درصورت لزوم بتوانند مقابل پیکان به میدان برود. همچنین احمد نوراللهی و علیرضا بیرانوند هم قرار است برای بازی با ذوب‌آهن و سپاهان از اردوی تیم ملی جدا شده و به تمرینات پرسپولیس اضافه شوند و کی‌روش هم نظر مثبت خود را در این‌باره اعلام کرده است.

۱ ۹  
آی اسپورت
2018-11-14 20:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
امید از تفت
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۳۸
این یعنی چه که پرسپولیس فقط ۹ تا بازیکن داره!!؟؟ پس حسین پور، اسدی، طاهرخانی و عباسیان کی هستند!!؟؟ کی قراره اینها بازی کنند؟ برانکو باید به اینها بازی بده
۱
سهند
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۴۷
خستگی بازیهای آسیایی؟ هر ده روز یک بازی برگزار کردند حالا خسته هستند؟ خخخ
تراختور فصل قبل کلا هفت تا بازیکن بزرگ سال داشت اونم چه بازیکنایی گروسیان و...
تراختور فصل قبل با تیم نوجوانانش بازی میکرد تازه نصف نیم فصل اول و هم کیانی و با تهمت محرومش کردن و هر بازی هم داوری بر علیه تراختور.
به موقع اش چرا بازیهاشو برگزار نکردند و بخاطر این تیم منفور وبیت المال خور برنامه لیگ و بهم ریختن؟
حالا چرتپولیس تیمی که طبق ارزش گذاری سایت ترانسفر مارکت دومین تیم گران لیگ هست بازیکن نداره؟ خخخخخ
۶ ۱
....
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶
تا وقتی تیم بی افتخارت با سابقه 2 دقیقه قهرمانی رو بخوای با پرسپولیس قیاس کنی وضع تون همینه. شاید یه مدت با بلیط مجانی کار رو پیش ببرین ولی اخرش هیچی
۲
حمید پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۴۷
طبق قانون فیفا نباید در فیفا دی مسابقات رسمی باشگاهی برگزار شود
طبق قانون فدراسیون وسازمان لیگ هر باشگاهی سه تا ملی پوش یا بیشتر داشته باشه بازیش لغو میشه و بیرانوند و نورالهی و بشار رسن سه ملی پوش پرسپولیس هستند
یعنی هم بر اساس قوانین فیفا وهم بر اساس قوانین فدراسیون و سازمان لیگ بازی پرسپولیس باید لغو بشه
جالب اینجاست که بازی پرسپولیس که طبق قوانین باید لغو بشه لغو نمیشه اما بازی تیم مافیایی حکومتی کیسه با یک اشاره وزارت ورزش لغومیشه بصورت کاملا غیرقانونی!
۳
چرتپولیس حقیر به قهقهه رفته!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۵۲
رای بازی رانتپولیس و سایپا چی شد؟
اربده کشی جلال حسینی وجنگ و دعوای وبزن بزن خلیل زاده و رادیولوژوییچ(خخخخخ) چی شد؟
کیانی و به بهانه شوخی با هم تیمی اش 3 ما محروم کردند بخاطر جنگ و دعوا وحرکات غیر اخلاقی در بازی پخش زنده چند ماه باید اینا محروم شوند؟
۴
محسن استقلالی
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۰۴
الان‌پرسپولیسی ها اعتراض میکنن....محرومیت یعنی همین...یعنی باید بازی کنن....با همین شرایط....من نمیدونم این بحث بازی نکردن از کجا میاد!!! جریمه یعنی همین یعنی تاوان جعل قرارداد رو پس دادن
۱
Hasan
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۴۳
مافیا اصفهان تبریز و کیسه مثلث نکبت تنها راه زمین زدن پرسپولیس زخمی رو بستن دست و پاش پیدا کردن این شیر زخمی اگه دست و پاش و نبندن همه رو می دره تنها راه زمین زدنشو بازی با تیم نوجوانان پرسپولیس دیدن فتاحی سر مار فساد لیگه پرسپولیس باید بره با نوجواناش با تیما تا بن دندان مسلح بازی کنه تنها راه مقابله با مافیا لیگ شکایت به فیفاس تا تو روزا فیفا دی بازی نزارن ننگ بر مافیا کثیف تاج و شرکا
۵ ۱
6
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۷
اینا شلوارهاشون رو زرد کردن که پرسپولیس حالا با تمرکز کامل برگشته به لیگ
۲
آبی آسمانی
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۱۳
کلا همه برای کمک به دلالوویچ بسیج شدن.....، جای نگرانی نیست چون سیستم دوپینگی شون مشکلو حل میکنه آخر سر هم علوان زاده را برای تست دوپینگ انتخاب می کنن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر