فهرست
کارشناسی داوری: پنالتی سایپا گم شد
کارشناسی داوری: پنالتی سایپا گم شد

کارشناسی داوری: پنالتی سایپا گم شد

آی‌اسپورت- سعید مظفری‌زاده کارشناس داوری درباره دیدار استقلال و سایپا صحبت کرده که در ادامه آن را می‌خوانید:

ضربه سر حاصل از ارسال بازیکنان استقلال درون محوطه جریمه در حالی به دست مدافع سایپا برخورد کرد که فاصله بین دو بازیکن بسیار کم بود و نمی‌توانست خطای هندی اتفاق افتاده باشد. داور بازی در این صحنه به درستی حکم به ادامه بازی داد.

حرکت پا به توپ مهدی ترابی درون محوطه جریمه با خطای روزبه چشمی مدافع استقلال همراه بود که داور بازی باید یک ضربه پنالتی به سود سایپا اعلام می‌کرد که این صحنه از دید زاهدی فر پنهان ماند.

لحظه برخورد توپ با دست مجید حسینی مدافع استقلال، مدافع این تیم پشت به مهاجم سایپا بود و این صحنه به هیچ عنوان نمی‌توانست پنالتی باشد. ضمن اینکه گل دقایق ابتدایی نیمه دوم که توسط محمد عباس زاده به ثمر رسید، به درستی آفساید اعلام شد.

اعلام ضربه پنالتی و جریمه سیدمهدی رحمتی کاملا درست بود. ضمن اینکه هر دو کارت زردی که به روزبه شاه علیدوست داده شد و به اخراج این بازیکن از زمین انجامید، صحیح بود.

۴۳ ۳  
آی اسپورت
2017-08-17 23:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
قاسم
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۱
خدا رحم کرد اشتباه به اون سمت نبوده بهانه دسته سومی ها جور میشد...
استقلال
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۳۹
نگران نباش هنوز دو تا پنالتی ما گم شده پیدا نشده ....
۵ ۱
علیرضا
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۵۳
به داشتن طرفدارهایی مث شما افتخار میکنیم. کسانی که خودشونم میدونن قبل پنالتی آفساید بود و پنالتی دوم هم تنارض اما همچنان اصرار دارن بگن ما پنالتی طلبکاریم. گام اول برای پیشرفت و موفقیت قبول واقعیته. چیزی که نه شما دارید نه مربی محترمانه!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر