فهرست
حذف استرالیایی‌ها؛ آسیا علیه کانگوروها
حذف استرالیایی‌ها؛ آسیا علیه کانگوروها

حذف استرالیایی‌ها؛ آسیا علیه کانگوروها

آی‌اسپورت- استرالیا به رغم تیم ملی قدرتمند خود، در رده باشگاهی نتوانست توفیقی در آسیا کسب کند. با پایان یافتن مرحله گروهی لیگ قهرمانان در منطقه شرق، نمایندگان استرالیا نتوانستند توفیقی کسب کنند و در همین مرحله از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

به رغم حضور تیم ملی فوتبال استرالیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، باشگاه‌های استرالیایی نتوانستند توفیقی در فصل جاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا کسب کنند و مقهور قدرت چشم‌بادامی‌های شرق آسیا شدند.

دو تیم ملبورن ویکتوری و سیدنی اف‌سی نمایندگان کشور استرالیا در فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا بودند. ملبورن ویکتوری در گروه شانگهای چین، اولسان هیوندای کره جنوبی و کاواساکی فرونتال ژاپن قرار گرفت و با ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ باخت و اختلاف ۱ امتیاز با اولسان هیوندای رده دومی نتوانست به مرحله بعدی برود و حذف شد. سیدنی اف‌سی عمل‌کرد ضعیف‌تری داشت و در گروه سوون سامسونگ کره جنوبی، کاشیما آنتلرز ژاپن و شانگهای شنهوای چین با ۱ پیروزی، ۳ تساوی و ۲ باخت و اختلاف ۳ امتیازی با کاشیما در رده سوم ایستاد و دیگر حذف شده استرالیا لقب گرفت.

هر یک از کشورهای چین و کره جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی آسیا سه نماینده دارند و تایلند و ژاپن نیز دو سهمیه دیگر را به خود اختصاص داده‌اند.

 

طرفداری

۶    
آی اسپورت
2018-04-19 23:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر