فهرست
تونی کروس: اولویت من، ماندن در بایرن بود
تونی کروس: اولویت من، ماندن در بایرن بود

تونی کروس: اولویت من، ماندن در بایرن بود

آی اسپورت- تونی کروس، خرید جدید رئال مادرید، تاکید کرد که تنها پس از اینکه مذاکراتش با بایرن مونیخ به بن بست رسید، مذاکرات با باشگاه اسپانیایی را آغاز کرد.

این ملی پوش آلمانی مایل بود در بایرن بماند اما بعد از به نتیجه نرسیدن مذاکراتش با باشگاه باواریایی، در نهایت با انتقالی 25 میلیون یورویی به رئال پیوست.

او به سایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان گفت:\" من اولین بار زمانی به رفتن به یک باشگاه دیگر فکر کردم که مذاکراتم با بایرن به نتیجه نرسید. بایرن همیشه اولویت اصلی من بود و با هیچ باشگاه دیگری صحبت نکردم.

اما بعد از اینکه نتوانستم با بایرن به توافق برسم، تصمیم گرفتم یک چالش جدید را شروع کنم و چند باشگاه برای جذب من ابراز علاقه کردند. قهرمانی در جام جهانی، این انتقال را تسریع کرد.\"

کروس همچنین این ادعا را که دلیل جدایی اش از بایرن، عدم توجه کافی از سوی مدیران باشگاه به او بوده، را رد کرد و گفت:\" من بایرن را به این دلیل که به من توجه نمی شد، ترک نکردم. من برای یکی از بهترین باشگاه های دنیا بازی می کردم و زیر نظر چند مربی، بازیکن ثابت تیم بودم.

من همیشه در رقابت های مهمی، بازی کردم و بایرن همیشه به دنبال من بود. گواردیولا و سامر برای من بسیار مهم بودند و هواداران هم همیشه از من حمایت می کردند. اما بازی در رئال هم همیشه یک چالش بزرگ است. مردم سراسرم دنیا رئال را می شناسند.

هزاران نفر در مراسم معرفه من شرکت کردند و تشویق های هواداران باعث شد تا فلورنتینو پرس مجبور شود چند بار صحبت هایش را قطع کند. من هرگز چنین چیزی ندیده بودم. این باشگاه یک قدم صحیح برای من است.\"

     
آی اسپورت
2014-07-21 20:30:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر