فهرست
سیاه‎جامگان ۲-۰ سپیدرود؛ عنایتی امیدوار شد
سیاه‎جامگان ۲-۰ سپیدرود؛ عنایتی امیدوار شد

سیاه‎جامگان ۲-۰ سپیدرود؛ عنایتی امیدوار شد

آی اسپورت – یک پیروزی با ارزش و 6 امتیازی برای سیاه‌جامگان. شاگردان رضا عنایتی با این برد فاصله خود را با تیم‎های بالاتر از خود کمتر کردند و به صعود در جدول لیگ برتر امیدوار شدند.

هفته هفدهم لیگ برتر/ ساعت 14:30
استادیوم ثامن مشهد
تیم داوری : علی صفایی – محمدرضا منصوری و مهدی شفیعی

ترکیب سیاهجامگان: محمد حسین عین‎افشار، سجاد دانایی، میرهانی هاشمی، محسن آقایی، محمدعلی فرامرزی، کریم احمدی، حسین بادامکی، حسین زامهران (63- پیام ملکیان)، کیوان امرایی( 64 - حمید علی عسگری، امیرمحمد پناهی، یونس شاکری (85- مهدی عسگری

سرمربی: رضا عنایتی

ترکیب سپیدرود رشت: سید محمد حسینی، سید احمد آهی، هادی موسوی، امین جوادی مقدم(74 میلاد قربان‌زاده، حسین کعبی، علی عباسی، میعاد یزدانی، حسین ابراهیمی، توحید غلامی، میثم فردوسی(60 محمد رضا مهدوی، پویا نزهتی

سرمربی: امیدرضا روانخواه

اخطار: حسین ابراهیمی(20) و مصطفی احمدی(90)

شرح گلها:

سیاه‌جامگان یک - سپیدرود صفر (یونس شاکری26): نفوذ پیام ملکیان از سمت چپ یونس شاکری را در فرصت تک به تک قرار داد اما او این بار توانست توپ را وارد دروازه کند.

سیاه‌جامگان 2 - سپیدرود صفر(یونس شاکری 46): پاس دقیق امیرمحمد پناهی یک بار دیگر یونس شاکری را صاحب موقعیت کرد و این مهاجم باهوش با ضربه‌ای سر ضرب خودش و سیاه‌جامگان را به دومین گل بازی رساند.

دقایق حساس:

  • دقیقه 7: محمدعلی فرامرزی با نفوذ از ناحیه چپ خود را به دروازه سپیدرود رساند اما ضربه او از روی تیر افقی به بیرون رفت.
  • دقیقه 15: نفوذ حسین بادامکی موقعیتی عالی را فراهم کرد و پاس او به یونس شاکری فرصتی مناسب را به وجود آورد اما ضربه شاکری به تیرک برخورد کرد.
  • دقیقه 36: یونس شاکری یک بار دیگر با فاصله زیادی موقعیت تک به تک را به دست آورد اما ضربه او با واکنش زیبای حسینی به کرنر رفت.
  • دقیقه 41: علی عباسی با پاس توی عمق زیبا صاحب موقعیت تک به تک با عین افشار شد اما کنترل ناقص او فرصت را از سپیدرود گرفت.
  • دقیقه 45: پاس یونس شاکری این بار حسین بادامکی را در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد اما ضربه کاپیتان به اوت رفت.
  • دقیقه 52: یک ضربه ایستگاهی باری دیگر توپ را روی سر یونس شاکری رساند اما این بار حسین کعبی توپ را با سینه از روی خط دروازه بیرون کشید.
  • دقیقه 83: ضربه کرنر از جناح چپ روی سر یونس شاکری نشست اما ضربه سر او پس از برخورد به تیرک مانع هت تریک او شد.

 

 

     
آی اسپورت
2017-12-29 16:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر