فهرست
اولادی: چرا حنیف عدد 4 را نشان می دهد فحش نمی خورد؟!/ 2 بازی به من میدان می دادند به جام جهانی می رفتم!
اولادی: چرا حنیف عدد 4 را نشان می دهد فحش نمی خورد؟!/ 2 بازی به من میدان می دادند به جام جهانی می رفتم!

اولادی: چرا حنیف عدد 4 را نشان می دهد فحش نمی خورد؟!/ 2 بازی به من میدان می دادند به جام جهانی می رفتم!

آی اسپورت- مهرداد اولادی پس از شکست 2 بر یک ملوان مقابل استقلال و البته حاشیه هایی که با نشان دادن عدد 6 به وجود آمد گفت: استقلالی‌ها واقعاً مرا خیلی اذیت کردند، آنها پول مرا ندادند و جام جهانی را هم از دست دادم.

بازیکن ملوان در مورد اینکه مشکلش در استقلال با چه شخصی بوده تصریح کرد: مشکل من با کسی نبود.

اولادی در خصوص اینکه چرا عدد 6 را در این دیدار نشان داد، یادآور شد: چرا بازیکنان استقلال عدد 4 را نشان می‌دهند؟ حنیف عمران‌زاده دوست من است اما 50 بار شده است که عدد 4 را نشان می‌دهد آیا وقتی آنها چنین عملکردی دارند به آنها فحاشی می‌شود؟ به هر حال کری است و این مسائل طبیعی است.

اولادی در مورد اینکه آیا با چنین عملکردی قصد داشته پشیمانی‌اش را از حضور در استقلال اعلام کند، گفت: به یک شکلی اینگونه بوده است واقعاً اذیت شدم، در فصل نقل و انتقالات وضعیت مرا مشخص نمی‌کردند، من 3 سال در اردوی تیم ملی بودم، حالا باید بیرون می‌ماندم؟ اگر 5 بازی پایانی در استقلال به میدان می‌رفتم کی‌روش مرا به جام جهانی می‌برد.

وی در مورد اینکه در پایان بازی از هواداران استقلال عذرخواهی کرده افزود: من از هواداران استقلال عذرخواهی کردم و می‌کنم، این مسائل کُری است، حنیف عمران زاده هم چنین کارهایی می‌کند، او دوست من است و با او ارتباط دارم اما پس از این کارها به او فحاشی می‌کنند؟ من هر دقیقه که برای استقلال به میدان رفتم با تمام وجودم بازی کردم، دردیدار مقابل الشباب شما دیدی که چه عملکردی داشتم.

وی افزود: اگر دو بازی پشت سر هم در ترکیب اصلی استقلال قرار می‌گرفتم به تیم ملی دعوت می‌شدم، من جام جهانی‌ام را از دست دادم، جام جهانی همیشه اتفاق نمی‌افتد، اگر در جام جهانی روی نیمکت هم می‌نشستم حداقل پیشنهادهای بالاتر از این حرفها برایم وجود داشت.

  ۷  
آی اسپورت
2014-07-22 02:00:23
نظر دهید
۷ نظر
Mohammed-R
سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۳، ۰۲:۱۹
وقتی لنگی رو به تیم راه بدی همین میشه
-
سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۳، ۰۲:۵۴
خدا شفاهت بده کسی که به خودش احترام نزاره میشه عین خودت
مجتبی
سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۳، ۰۴:۰۳
دمش گرم شیش تاییا رو سوزوند
سام
سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۳، ۰۴:۴۹
دارم فکر می کنم،وقتی خلعتبری از جام جهانی جا موند این شفته چی می گه این وسط!نه!می خوام بدونم این شفته چییییی می گه این وسط!پایان فوتبالته پسر!این حرفات مثه وزوز مگسی می مونه در وانفسای فرود آمدن مگس کش!
مسعود
سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۳، ۰۵:۰۱
جام جهانی آخه تو انتظار داشتی دعوت شی
-
سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۳، ۰۸:۴۱
جام جهانی!!!!! آخه کیروش روی چی بازی تو حساب می کرد ؟یعنی ،جهانبخش،دژاگه،انصاریفرد،قوچان نژاد بشینن کنار تو بیای بازی کنی؟؟!!!!!!
اسماعیل راد
سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۳، ۱۰:۳۰
چون اون هیچ وقت نرفته تو تیم رقیب بازی کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر