فهرست
روزهای سخت آریا در ژاپن / اخراج سرمربی محبوب هاسه گاوا
روزهای سخت آریا در ژاپن / اخراج سرمربی محبوب هاسه گاوا

روزهای سخت آریا در ژاپن / اخراج سرمربی محبوب هاسه گاوا

آی اسپورت - بخش انگلیسی سایت گل در گزارشی سراغ آریا جسورو هاسه گاوا رفته و به روزهای سخت او در سرزو اوزاکا اشاره کرده.

این بازیکن ایرانی الاصل که دعوت کارلوس کی روش برای حضور در تیم ملی ایران را رد کرد حالا باید با این موضوع کنار بیاید که رانکو پاپویچ مربی ای که او را از توکیو به سرزو آورد دیگر سرمربی سرزو نیست.

آریا می گوید:\" پاپویچ مقصر نتایج تیم نبود. اگر من و هم تیمی هایم بهتر بازی می کردیم او اخراج نمی شد. من شرمنده هوادارانی هستم که برای دیدن بازیهای تیم به استادیوم می آیند و تیمشان نمی تواند نتیجه خوبی بگیرد\"

آریا به خوبی با موقعیت جدیدش در سرزو آشناست:\" پاپویچ زمانی که توکیو بود از من در ترکیب ثابت استفاده می کرد و با او به سرزو آمدم. حالا او دیگر جایی در تیم ندارد و ممکن است بقیه فکر کنند که من کار خودم را می کنم. باید بگویم که آمدن به سرزو چالش جدیدی در زندگی من بوده و این موضوع را فراموش نکرده ام\"

او باید به سرزو کمک کند تا به وضعیتش در جدول رده بندی لیگ ژاپن سر و سامانی بدهد:\" امسال نتوانسته ام توانایی هایم را به خوبی نشان دهم  باید ثابت کنم که در زمین مسابقه برای تیمم کم نمی گذارم. سرمربی تیم عوض شده و سبک بازی هم تغییر کرده است. باید نتایج خوبی بگیریم و اگر بتوانیم در دو سه مسابقه متوالی به پیروزی برسیم، صعود خوبی در جدول رده بندی خواهیم داشت\"
   ۲  
آی اسپورت
2014-07-22 05:11:54
نظر دهید
۲ نظر
-
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۵:۲۰
این خبر رو الان واسه چی گذاشتین؟ این ایرانیه؟ بازیکن بزرگیه؟ اهمیتش چیه؟ اهمیتش به اینه که باباش ایرانی بوده؟ یا چی؟
-
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۸
به نظر من نوشتن خبر از هاسگاوا زیاد نمیتونه جذاب باشه. ایشون به عنوان اینکه یک رگه ایرانی‌ دارن دعوت شدن به تیم ملی‌ و قبول نکردن. کاملا حق دارن هر انتخابی که دوست دارن انجام بدن، اما بعید میدونم کسی‌ براش مهم باشه که ایشون چه تصمیماتی تو زندگیشون میگیرن یا چه نقشی‌ در فوتبال جهان دارن. زدن خبر از هاسگاوا مثل زدن خبر از هر بازیکن ژاپنیه متوسط دیگست.

برای مثال افشین قطبی همیشه جذاب بوده و میمونه ، چون ایرانی‌، مربی ایران بوده، و به نظر من علیرغم نتایج متوسطش در ژاپن مربی خوبیه.

البته این نظر من هستش. دیدن یه خبر از هسگوا میا‌‌ن خبر‌های اصلیتون که اکثراً جذاب هستن زیاد جذاب نیست.

با تشکر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر