فهرست
واکنش رحمتی؛ قتل عمد و خیانت نکنید!
واکنش رحمتی؛ قتل عمد و خیانت نکنید!

واکنش رحمتی؛ قتل عمد و خیانت نکنید!

آی اسپورت - خبر اعلام شدن تست کرونای برخی از بازیکنان و عوامل تیم‌های لیگ برتری، موجب ترس و استرس تعدادی از نفرات باشگاه‌ها شده و آنها در صحبت‌هایی جداگانه از مسؤولان ذی‌ربط درخواست لغو یا تعویق بازی‌ها را داشتند.

سید مهدی رحمتی، دروازه‌بان شهرخودرو مشهد با انتشار تصویری از یک خبر که نشان از وضعیت قرمز کرونایی در مشهد می‌دهد، اظهار کرد: فارغ از همه بحث‌های طرفداری، باید کارشناسی به ادامه برگزاری لیگ پرداخته شود. امروز مشهد در وضعیت قرمز قرار دارد و تست کرونای بیش از ۱۵-۱۰ نفر از بازیکنان و عوامل تیم ها مثبت شده است.

او ادامه می‌دهد: مسوولان تصمیم‌گیر! برای یک‌بار هم شده، تصمیم عاقلانه بگیرید که بعداً پشیمان نشوید و خیانت عمد خود را گردن اشخاص دیگر نیاندازید. بازی کردن با جان و زندگی افراد شوخی نیست و خیلی راحت و سطحی از آن نگذرید. این بار تصمیم در حد انتصاب اشتباه و رای ناعادلانه نیست، بلکه حفظ تندرستی افراد است.

دروازه‌بان شهر خودرو اضافه کرد: بازیگوشی و خودخواهی نکنید که این بار اگر تصمیم غلط بگیرید و بر اثر آن تصمیم، خدایی ناکرده جان شخصی به خطر افتاد، قتل عمد است و دستگاه قضایی و مردم باید افراد خاطی را محاکمه کنند.

 

 

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-05-25 09:20:00
نظر دهید

۱ نظر
سینا
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹، ۱۰:۴۶
حرف نزنی کسی نمیگه لالی. فقط جون شما ارزش داره یا تافته جدا بافته یید درضمن اصلا برگزار نشه فصل بعد چی؟ بازی های ملی چی؟ درضمن ایتالیا و اسپانیا که شرایط خطرناکتری دارن میخواد برگزار بشه نماز عید فطر برگزار شده و همه اصناف هم به کارشون برگشتن . و جالبتر اینه که هرروز یه سری از این فوتبالیست ها دارن پست میذارن ومشغول گشت و گذار و تمرینن و خانواده و دوستانشونم مشغول زندگی عادی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر