فهرست
گزارش ناظر پرسپولیس-تراکتور؛ فحاشی دوطرفه
گزارش ناظر پرسپولیس-تراکتور؛ فحاشی دوطرفه

گزارش ناظر پرسپولیس-تراکتور؛ فحاشی دوطرفه

آی اسپورت – تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی روز گذشته در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند، دیداری که در نهایت به پیروزی دو بر صفر شاگردان برانکو انجامید، اما در طول بازی اتفاقات ناپسندی رخ داد. چیزی که بر روی سکوها کاملاً مشهود بود، فحاشی‌های بی‌پایان هواداران دو تیم به یکدیگر بود که صحنه‌های زشتی را در ورزشگاه آزادی رقم زد.

مسئول برگزاری بازی پرسپولیس و تراکتورسازی گزارش خود را در این خصوص ارائه کرده است. در گزارشی که غلامرضا سلیمانی به فدراسیون فوتبال ارائه داده، آمده که «هواداران هر دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی از ۲۰ دقیقه قبل از شروع بازی، شروع به فحاشی به یکدیگر کرده‌اند.» در این گزارش همچنین نسبت به اینکه اول چه کسی این فحاشی‌ها را آغاز کرده نوشته شده است که «هواداران هر دو تیم هم به صورت همزمان به یکدیگر فحاشی کردند و نمی‌شود یک طرف خاص را شروع کننده این فحاشی‌ها دانست، اما طبیعی است که نمی‌شود ۶۰ هزار نفر را با ۱۰ هزار نفر قیاس کرد.»

غلامرضا سلیمانی با اعلام آنچه در بالا به آن اشاره شد گفت: «داخل زمین بازیکنان یک بازی جوانمردانه و خیلی خوب را ارائه کردند. حاشیه‌هایی هم که بود، روی سکوها اتفاق افتاد و شاید به گذشته‌هایی که با هم داشتند، برمی‌گردد. در جلسه پیش از بازی همه این موارد را پیش‌بینی کرده بودیم، اما همه ورزشگاه‌های ما این‌طور هستند، در کدام ورزشگاه ما الفاظ رکیک به کار نمی‌رود؟ با توجه به حساسیت‌هایی که بازی داشت، من فکر می‌کردم تنش‌ها خیلی بیشتر باشد، اما بازیکنان دو تیم آن‌قدر سلامت و خوب بازی کردند که من خودم هم تعجب کردم.»

مسئول برگزاری بازی پرسپولیس و تراکتورسازی با اشاره به فحاشی‌های انجام شده از سوی هواداران دو تیم به یکدیگر گفت: «این اتفاقات همه‌جا هست. مگر در ورزشگاه‌های فحاشی دیگر نیست؟ کاری نمی‌شود کرد. آیا می‌توان مقابل ۷۰ هزار تماشاگر ایستاد که فحاشی نکنید؟! گزارش خودمان را به فدراسیون فوتبال ارائه دادیم و کمیته انضباطی هم قطعاً با آنها برخورد می‌کند. ما همه اتفاقاتی که رخ داد را نوشتیم؛ نه چیزی کم و نه چیزی اضافه کردیم.»

 

تسنیم

۶۶ ۱۷  
آی اسپورت
2017-12-30 12:46:00
نظر دهید

۱۷ نظر
تورک اوغلی
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۵۴
مهم اینه غیرت مردم آزربایجان جنوبی باعث شده از همون فرودگاه تبریز پرسپولیسی ها و استقلالی ها لباسشونو خیس کنند ولی در استادیوم آزادی ما با اقتدار فحششون میدیم اونا هم هیچ ...نمیتونند بخورند
ضمنا به کوری چشم شما تو فتنه گری های اخیر هیچ صدایی از ملت تورک در شهرای آزربایجان در نیومد چون ما از هر نظامی که به فروپاشی شما کمک کنه راضی هستیم از هم زبانان غیور خودم میخوام با کامنت های خودشون درزیر این کامنت ثابت کنند اکثریت تورک ها اینگونه فکر میکنند و اندیشه ایران پرستی برخی تورک ها در اقلیت هست
۷ ۸
داریوش
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۰۷
شما که سینه چاک تراکتورید و مالک تیمتون سپاه،این حماقت که هم عاشق یک تیم سپاهی و نظامی باشی و هم حرف از جدایی طلبی بزنی.
ترتری بی رگ
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۰۸
دیروز هم فحش خوردین هم باختین هم کتک خوردین خیلی هم حال کردیم ما
دیار جام ندیدهای بدبخت
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۱۰
3ساله پرسپولیس داره به ترتر...اره اره
فرزاد مهریار
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
حیرت انگیز اینه که جماعتی هم پدرشون برادران قاچاقچی باشه ، هم ملک سلمان و پسرش محمد بن سلمان ، هم اردوغان ، هم الهام علی‌اف . بعد دم از شرافت و اصالت هم می‌زنند . برو آزمایش دی ان ای بده بابا...))
موراتا
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۴۲
تو یه جدایی طلب بدبخت بیشتر نیستی که سعی میکنی با عصبانی کردن خواننده ها باعث به وجود اومدن اختلاف بین هوادارای تراکتورسازی و بقیه تیم ها بشی ولی کور خوندی
مارال
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۱۱
پس قبول داری عوضی بودنتو. بعدش دیروز هم باختید هم فحش خوردید .
محمد
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۶
ببین با کیا شدیم هشتاد و پنج میلیون
به تورک اوغلی
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۹
ساندیستو گرفتی زوزه کشیدی اومدی اینجا داری باز یاوه گویی میکنی؟ فکر نمیکنم برای دوستان شکی باقی مونده باشه که این ساتقین های وطن فروش به کجا وصل هستن. دوستان عزیز این نمونه از همونایی هست که در فضای مجازی درحال نفرت پراکنی هستی. فارس و ترک و کرد و لر و بلوچ و عرب خوزستانی همه باهم برادریم. اینکه از ترس تبریز رو تبدیل کردن به پادگان یه لشگر ریختن اینجا نشون میده خودشون هم میدونن تیرشون به سنگ خورده.
یک ایرانی
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۱۲
این درگیری از فرودگاه تبریز آغارز شد که یک تعداد طرفداران خاص تراکتور که با صدا بلندشان صدای اکثریت مردم تبریز نیستند مردمان تبریز انسانها متمدن و خوبی هستند من این را در دو سال که در تبریز زندگی کردم شهادت می دهم نباید گذاشت چند لیدر هوادارها پرسپولیس را به مقابله با این اقلیت هتاک که حتی بین خود مردم تبریز هم اقلیت هستند روبرو هم قرار دهند لیدرها باید از باشگاها اخراج شوند چند لمپن که چیزی جز زور و هتاکی نیاموخته اند لیدرها را باید از ورزشگاهای ایران جمع کرد
محمد
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۵۵
تو خود تبریز پانترکیسمها رو نجس تر از نجاست سگ میدونن ولی متاسفانه مردوم ایران ترکهای رو تو همون نجاستها خلاصه میکنند . من دیروز بیشتر از باخت تیممون که باید قبول کنیم هیچی بازی نکردن از این فحاشی های سازمان دهی شده 60 هزار نفری نارحت بودم و هستم . بابا نصف تهران ترک هستن . لااقل سی چهل درصد افرادی که اقتصاد تهران رو میگردونن ترک هستن .
۸
naser
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۱۵
دوست عزیز این همه کینه و کدورت برا چی میتونه باشه تا کی میخوای فحش بدی منظور من فقط برا شما نیست برا کل کسایی که میرن تو ورزرشگاه فقط کارشون فحش دادن کل دنیا داران از ورزش به عنوان صلح نگاه میکنن بعد یکسری ادمها مثل شما و بهرکسی که تو ورزشگاه فحش میده چه ترک چه فارس چه گیلگ و جنوبی .میخواین چیو ثابت کنید یه ذره بشین پیش خودت فکر کن
۷
a
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۰۳
هر دو باید یهو گفتن 1 2 3 شروع :))))))) یعنی شرف و خانواده آدم رو باید فروخته باشن که اینطوری دروغ بگه!! آقای سلیمانی قرار بود بزاری برا فروش خبر میدادی شاید ما بیشتر از پرسپولیس میدادیم!!! الان شد هردو باهم تو تبریز بود همش تقصیر تراکتوریا بود!!! چون تو تهرانه همهجا فحاشی هست! تو اهواز یا آبادان بود نفت آبادان رو محکوم به سقوط می کردن!!! این همه ویدئو در اومده در مورد توهین پرسپولیسی نمیدونم وقتی از طرف هردو بوده چرا ویدئویی از در مورد توهین تراکتور درنیومده مگه نه اینکه 60000 نفر تعداد دوربین موبایلشون از 10000 نفر بیشتره؟!!!!
۵
ali
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۱۷
بخاطر فحاشی اینا، احتمالا کمیته انظباطی استقلال رو 3جلسه و مهدی رحمتی رو 5جلسه محروم و باشگاه استقلال رو به یک میلیارد جریمه نقدی محکوم میکنه!!!
۶
امين
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۷
به عنوان كسي كه تو ورزشگاه بودم ديروز و هيچ فحشي ندادم... فحاشي از جايي شروع شد كه هواداراي تراكتور شعار خليج عربي دادن و خون همه به جوش اومد ، حدود دقيقه ٦٠ بود فكر كنم، از اونجا بود كه شعار خليج فارس ايران و فحاشي به عرب ها و ترك هاي جدايي طلب تو استاديوم شنيده ميشد.
تبریز
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۰
این جریان سازماندهی شده هست برای تحریک و ایجاد تفرقه. فکر میکنید چند تا اراذل و اوباش جرات همچین کار دارن؟ به یه جاهایی وصل هستن. الان هم رفتن سهمیه ساندیسشون رو بگیرن.
۷
تبریز
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۳
دوستان عزیز پرسپولیسی من از شما خواهش میکنم در استادیوم فحش ندید. این یه جریان سازماندهی شده برای ایجاد تفرقه بین ترک و فارس هست. اتحاد در یکی شدنه. موفقیت در یکی شدنه. فوتبال داخل استادیوم و زمین بازیه. دو ساعت دیگه تموم میشه. اما ما داریم باهم زندگی میکنیم. هم وطن هستیم. یگانگی بی نظیر اذربایجان به خاک لاینفک ایران در طول تاریخ پرفراز و نشیب کشور جای هیچ توضیح و تفسیری برای حس میهن دوستی و ملی گرایی اذربایجان و تبریز باقی نمیذاره. نفع مشترک ما در یکی شدنه. اتحاد رمز پیروزیه. هدف بلند مدت رو هیچوقت فدای چند دقیقه تفریح و مسخره کردن نمیکنن. اونجایی که متحد شدیم هر مستبدی رو به زانو درآوردیم. تا زمانی که حکمرانی خوب نداشته باشیم دموکراسی نداشته باشیم هیچکسی به حقش نخواهد رسید. این کشور اسمش نه آذربایجانه نه ترکستانه نه فارستانه نه بلوچستانه نه کردستانه نه لرستانه نه خراسانه و.... اسم اینجا ایرانه. تلفیقی از همه اقوام و این تونعی که داریم قشنگه وقتی در کنار همیم قدرتمندیم. ما فرزند ایرانیم. شرافت رو از ستارخان یادبگیریم. میگفت مزدور هم باشم مزدور مردم ایرانم. افتخار آذربایجان و هرآذری و تبریزی هست که رهرو همچین فردی باشه.ببینید در پاسخ کنسول روس چی میگه.

گوید: کنون پاسخ شنو ای «باختیانف»
زین گونه در گوشم مخوان زیبا فسانه
در من نمی‌گیرد فسون آب و دانه
این یاوه‌ها در گوش من همسان باد است
تا خون ایرانی بجوشد در رگ من
دشمن در این پیکار خوار و نامراد است
من آنچنان خواهم که هفت اقلیم عالم
زیر لوای میهنم ایران در آیند
در زیر تاق آسمان روشن آن
یاران سرود شاد آزادی سرایند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر