فهرست
افشارزاده:تیموریان را مثل پسرم دوست دارم / فضای استقلال بهتراز قبل شده
افشارزاده:تیموریان را مثل پسرم دوست دارم / فضای استقلال بهتراز قبل شده

افشارزاده:تیموریان را مثل پسرم دوست دارم / فضای استقلال بهتراز قبل شده

آی‌اسپورت‌ ـ بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال با خوشحالی و رضایت کامل از کادرفنی و بازیکنان تیم استقلال معتقد است که با وجود اینکه تیمش  بازی های تدارکاتی کمی داشته اما مقابل ملوان نمایشی عالی ارائه داده است.

بهرام افشارزاده درباره بازی شب گذشته تیم استقلال و پیروزی تیمش مقابل ملوان می‌ گوید: خوشبختانه بازیکنان استقلال عملکرد بسیار خوبی مقابل ملوان داشتند و در نهایت موفق شدند این تیم را با نتیجه 2 بر یک شکست داده و راهی دیدار فینال شوند. به نظرم عملکرد بازیکنان در اولین بازی عالی بود و آنها علیرغم آنکه بازی تدارکاتی کمی داشتند از هماهنگی بسیار خوبی برخوردار بودند.

وی افزود: نقطه عطف بازی استقلال و ملوان حضور جوانان بود. خوشبختانه امسال تیم استقلال 4 سال جوانتر شده و بازیکنان جوان خوبی به تیم تزریق شده اند. ما برای تیم های پایه نیز برنامه گسترده ای در نظر گرفته ایم و در نظر داریم راهکارهایی را ارائه کنیم که طی چند سال آینده تمام نیازهای خود را از تیم های جوانان و امید تامین کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه با اشاره به رضایت امیر قلعه نویی از عملکرد آبی پوشان در فصل نقل و انتقالات عنوان داشت: خودم هم اعتقاد دارم عملکرد استقلال در نقل و انتقالات خوب بود و باشگاه بازیکنانی را که مد نظر کادر فنی بودند، جذب کرد. البته این موفقیت حاصل کار گروهی است و امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی راهنمایی های خوبی را به مسئولان استقلال ارائه کرد.

افشارزاده ادامه داد: احساس می کنم فضای امروز استقلال به مراتب بهتر از گذشته شده و تمام همکاران با آرامش و تلاش بسیار در خدمت کادر فنی و بازیکنان هستند.

 

وی خاطرنشان کرد: از نظر مالی نیز شرایط استقلال نسبت به هفته های گذشته بسیار بهتر شده که این نیز به نظرم حاصل تلاش خالصانه اعضای هیات مدیره و تمام افراد اجرایی باشگاه استقلال تهران است.

مدیرعامل استقلال در بخش پایانی صحبت های خود با اشاره به موضوع تمدید قرارداد تیموریان و رقم 2 میلیاردی که باشگاه استقلال به این بازیکن پرداخت کرده، بیان داشت: من، تیموریان را مثل پسرم دوست دارم. او امسال در تمدید قرارداد با استقلال فداکاری به خرج داد و حاضر شد با رقمی کمتر از قرارداد سال گذشته اش در جمع آبی پوشان ماندنی شود.

 

 

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-22 15:33:28
نظر دهید
۱ نظر
علی
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۲۷
چرا عکس فتح الله زاده را گذاشته اید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر