فهرست
نویدکیا: اگر می‌خواستم چند سال پیش به استقلال و پرسپولیس می‌رفتم/ مسئله ام با سپاهان خانوادگی بود/ فوتبال ما دیگر مثل کریمی ندارد
نویدکیا: اگر می‌خواستم چند سال پیش به استقلال و پرسپولیس می‌رفتم/ مسئله ام با سپاهان خانوادگی بود/ فوتبال ما دیگر مثل کریمی ندارد

نویدکیا: اگر می‌خواستم چند سال پیش به استقلال و پرسپولیس می‌رفتم/ مسئله ام با سپاهان خانوادگی بود/ فوتبال ما دیگر مثل کریمی ندارد

آی اسپورت -محرم نویدکیا کاپیتان سپاهان در دقیقه نود تصمیم به ماندن گرفت و قراردادش با این تیم را تمدید کرد. این بازیکن چندی پیش گفته بود به دنبال این است تا با گرفتن یک تصمیم،همه را شوکه کند.در آن برهه خیلی ها از اینکه کاپیتان سپاهان سودای جدایی در سر دارد صحبت کردند ولی محرم در اخرین ساعات دوشنبه شب قراردادش را تمدید کرد.او در مورد ماندن در سپاهان و مسائل دیگر گفت و گویی با سایت فوتبال فوتبال ایران انجام داد که حرف هایش را می خوانید.

 

تصمیمت برای شوکه کردن فوتبالی ها تمدید قراردادت با سپاهان بود؟

نه.دنبال این بودم که خداحافظی کنم.

 

خب چه شد که در دقیقه نود تصمیمت عوض شد؟

وضعیت زانویم خیلی خوب نیست اما طوری هم نیست که نتوانم بازی کنم.اگر سبک تمرین کنم و خیلی به پایم فشلر نیاورم می توانم یک فصل دیگر بازی کنم.دل کندن از سپاهان واقعا برایم سخت بود.به خاطر همین تصمیم گرفتم که بمانم.همیشه در این سالها این مصدومیت همراه من بوده و با وجود آن بازی کرده ام.پس این فصل هم می توانم.

 

اما برداشت و استنباط خیلی ها از آن مصاحبه ای که گفتی می خواهی همه را شوکه کنی،جدایی از سپاهان و پیوستن به تیم دیگری بود؟

محال بود این کار را انجام بدهم.می خواستم جدا شوم،در دوران اوجم،همان روزهایی که از سرخابی ها پیشنهاد داشتم می رفتم.با سپاهان به فوتبال ومعرفی شدم و با پیراهن این تیم هم از فوتبال خداحافظی می کنم.

 اتفاقی که در مورد علی کریمی رخ نداد و نتوانست با پیراهن تیم محبوبش از فوتبال خداحافظی کند.

کریمی در نوع خودش اعجوبه بود.حیف شد که دیگر فوتبال ما علی کریمی ندارد.بعید می دانم بازیکنی مثل کریمی در فوتبال مان دوباره رو شود.خداحافظی غریبانه ای داشت.این رسم برخورد با اسطوره ها نیست.

بحث اختلافت با مدیران باشگاه به کجا رسید؟

کدام اختلاف،هیچ مشکلی وجود نداشت!اگر تصمیم به رفتن گرفته بودم به خاطر کلافه شدن از وضعیتم بود.سالها است که با این مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کنم و واقعا دیگر خسته شده ام.اما از طرفی دل  کندن از سپاهان و فوتبال هم برایم سخت بود.

 

شایعه شده بود به خاطر جریمه ای که باشگاه به خاطر نتایج ضعیف در فصل گذشته برایت در نظر گرفته بود ناراحت شده بودی؟

اصلا اینطور نیست.به فرض اگر مسئله ای هم بوده یک قضیه خانوادگی بوده و فکر نمی کنم به کسانی که خارج از مجموعه اند ارتباطی داشته باشد.جریمه برای کل تیم بود نه فقط برای من که بخواهم بابت آن ناراحت شوم.ضمن اینکه آن جریمه ها بخشیده شد.

 

البته بعضی ها هم می گفتند که به خاطر جذب برخی از بازیکنان با مدیران به مشکل خورده ای؟

در این سالها هیچ وقت دنبال اینجور مسایل نبوده ام و همیشه سرم به کار خودم بوده است.به من چه ارتباطی دارد که کدام بازیکن جذب می شود و کدامیک می رود؟خیلی هنر کنم به فکر خودم باشم.کی شده که در جذب بازیکن دخالت کنم که حالا بخواهم این کار را بکنم؟

 

سپاهان را برای فصل چطور تیمی می بینی؟

تیم خوبی بسته شده.این فصل باید ناکامی های فصل گذشته را هم جبران کنیم.پس هر دو جام را می گیریم تا جبران فصل گذشته را هم کرده باشیم

 

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-22 14:03:01
نظر دهید

۵ نظر
حامد
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۹
بسوزید لنگیا و آفتابه ای ها که ما یه همچین اسطوره ای داریم.راستی به علی و فرناز بگین بیان یاد بگیرن تعصبو...هیچ وقت تیمشو تنها نمیزاره
حمید
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۹
محرم نماد سپاهانیه اصیله ما سپاهانیها به او افتخار می کنیم
فرشید
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۷
عشقه
مهران
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۹
اسطوره ابدی
-
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۵
برو بابا...
بازی تو تیم های سرخابی لیاقت میخواد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر