فهرست
خلعتبری مانع حضور ملی پوش نیجریه در سپاهان!
خلعتبری مانع حضور ملی پوش نیجریه در سپاهان!

خلعتبری مانع حضور ملی پوش نیجریه در سپاهان!

 آی اسپورت- بر اساس گفته‌های مدیر تیم فوتبال سپاهان جذب هافبک دفاعی و ملی پوش نیجریه با تصمیم کادر فنی این تیم منتفی است. 
مقدمات حضور این بازیکن در ایران، پیش از این با سفر مهرزاد خلیلیان به برزیل فراهم شده بود و به گفته منابع آگاه حتی قرار بود این بازیکن از اردوی ترکیه به تیم ملحق شود، اما در جلسه هفته گذشته میان سرمربی و مدیر تیم تصمیم بر این شد که باشگاه فعلاً از این خرید صرف نظر کند. 
رسول خوروش سخنگوی باشگاه و مدیر تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با ایمنا اظهار داشت: ابتدا قرار بود در پست هافبک دفاعی، از میان بازیکنان مدنظر باشگاه یک نفر را به تیم اضافه کنیم که در سفر اخیر دکتر خلیلیان به برزیل با بازیکن نیجریه‌ای به توافق رسیدیم. 
وی ادامه داد: حتی قرار بود این بازیکن نیجریه‌ای برای انجام آخرین مراحل عقد قرارداد به ترکیه و سپس به ایران سفر کند اما پس از جذب محمدرضا خلعتبری و با توجه به محدودیت بودجه‌ای که برای ما وجود داشت در جلسه‌ای که با سرمربی تیم داشتیم تصمیم بر این شد از وجود بازیکنان حاضر استفاده کنیم. 
خوروش تأکید کرد: با این حال در صورت تأمین بودجه تا زمان شروع لیگ و هفته‌های ابتدایی از سهمیه بازیکن آزاد استفاده خواهیم کرد. 
     
آی اسپورت
2014-07-22 14:41:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر