فهرست
بحران در اردوگاه قرمز: اسپانسر پرسپولیس در آستانه فسخ قرارداد
بحران در اردوگاه قرمز: اسپانسر پرسپولیس در آستانه فسخ قرارداد

بحران در اردوگاه قرمز: اسپانسر پرسپولیس در آستانه فسخ قرارداد

آی‌اسپورت‌ ـ شایعه جدی در  باشگاه پرسپولیس به گوش می‌ رسد؛ پایان همکاری شرکت بهنام پیشرو کیش، اسپانسر رسمی قرمزها.
شرکت بهنام پیشرو که در جریان خصوصی سازی دولتی پرسپولیس جلو آمد و به قصد حمایت از پرسپولیس قراردادی بالای 20 میلیارد تومان با قرمزها امضا کرد، حالا بنابر اخبار موثق موجود در باشگاه مایل به ادامه همکاری با قرمزپوشان نیست. سررسید چک بعدی آنها  به مبلغ 5 میلیارد تومان فرداست که هنوز مشخص نیست آنها این چک را پاس می‌ کنند یا نه؟!
 از آنجایی که پرسپولیس تیم پرحاشیه، پرمشکل و همیشه گرسنه است اسپانسر پرسپولیس ظاهرا از سرمایه گذاری اولیه خود راضی نبوده و احساس می‌ کند سودی از این حضور چند میلیارد تومانی عایدش نشده و  نمی‌ شود. بخصوص که موضوع قراردادهای دوره محمد رویانیان با اسپانسر روی این پیراهن دست این شرکت را برای جذب آگهی بسته است و اساسا مشخص نیست که آنها چگونه می‌ توانند در پرسپولیس به درآمدزایی برسند.
 این خبری است که احتمال تکذیب شدنش هم وجود دارد چرا که برای مدیران ورزات ورزش عقب نشینی اسپانسر پرسپولیس یک شکست بزرگ محسوب می‌ شود و شاید آنها همه کار بکنند تا اسب زین کرده قرمزها خالی نکند. باید در انتظار اعلام خبر رسمی شرکت بهنام پیشروی کیش در این باره بمانیم.
  ۷  
آی اسپورت
2014-07-22 14:53:14
نظر دهید

۷ نظر
قدیمی
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۸
باز شما بیکار شدین به خبر سازی رو آوردین ؟؟ چند روز صبر کنید لیگ شروع میشه خبر هم زیاد میشه
-
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۵
انتخاب این اسپانسر با وجود افرادی نزدیک 45 میلیارد می دادند جای سوال داشت اونهم شرکتی که چند روز بعد از بستن قرارداد ثبت شده اینها که تا الان با عدم تمدید ملی پوش ها و نگرفتن جایگزین های مناسب و بازیکنای جدید بزرگترین ضربه رو به پرسپولیس زدند چرا این مسائل برای تیم دیگه وزارت پیش نمیاد و همیشه هوای این تیم رو دارند جای سوال داره(مثلا عدم اجازه به پرسپولیس برای نقل و انتقالات تا زمانی که تکلیف هیئت مدیره استقلال مشخص بشه یا عدم تغییر در استقلال اواخر فصل قبل در حالی که به بهانه همین تغییرات و ندادن 2 میلیارد پرسپولیس رو به حاشیه کشوندند) مشخص نیست با پرسپولیس چه مشکلی دارند
Mehdi
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۶
واییییی ادمین اینو خوب اومدی : (از آنجایی که پرسپولیس تیم پرحاشیه، پرمشکل و همیشه گرسنه است)
مجتبی
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۲
ایشالا که خبرتون راست باشه و از دست این هیئت مدیره بی خاصیت و سیاسی راحت بشیم بجاش هدایتی بیاد که دلش با پرسپولیسه
٤
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
خادم دوست داریم
-
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۱۴
از آنجایی که پرسپولیس تیم پرحاشیه، پرمشکل و همیشه گرسنه است
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۱۷
احساس میکنم نویسنده این مطلب و پدر بزرگوارشون مصداق عبارت های پر حاشیه، پر مشکل و همیشه گرسنه باشند نه باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر